Právě teď se podíváme, na koho se usmálo štěstí a může se těšit na pěkné výhry.

manuf.jpg

Balíček Manufaktura BRUSINKA vyhrává:

  • kokino
  • Barunka2410
  • Tedyna
  • kajmat
  • bezinka

dove.jpg

Balíček s pečující kosmetikou DOVE

  • Klára Horáková
  • Romidek
  • Barbora Knapová
  • bobubobulka
  • babcace

Balíček Manufaktura BRUSINKA

Zvláčňující & ochranný balzám na rty s bambuckým máslem a výtažky z brusinek
Dopřejte svým rtům rozpustile něžné polibky s bezalergenní jiskřivou ovocně sametovou vůní brusinek. Malý pomocník plný přírodních zázraků Vám jich dopřeje nespočet. Regenerační a vyživující bambucké máslo spolu s obsaženými přírodními oleji rty intenzivně hydratuje a regeneruje. Extrakt z brusinek se pyšní omlazujícími a zjemňujícími účinky. Včelí vosk chrání rty proti nepříznivým vnějším vlivům, vytváří na nich ochrannou vrstvu a umocňuje působení dalších pečujících látek, zatímco sám hluboce vyživuje a zvláčňuje. Díky hebkému a jiskřivě voňavému objetí, které hedvábně jemný balzám poskytuje, budou Vaše rty s přidáním Vašeho úsměvu dokonalé.

Zjemňující & ochranný krém na ruce s mandlovým olejem a výtažky z brusinek
Také máte svůj oblíbený krém na ruce neustále při sobě? Na pracovním stole, v kabelce, autě, na nočním stolku… Správně! Ruce patří k nejvíce namáhaným částem našeho těla, a proto potřebují pravidelnou péči. Dopřejte jim ji v podobě hydratačního a ochranného krému na ruce a rozmazlete jejich pokožku jemným objetím obsahujícím rozjasňující výtažek z brusinek, zvláčňující a regenerační mandlový a ovesný olej. Bambucké máslo, panthenol a beta-glukan představují oblíbené pečující, zklidňující a revitalizující ingredience, s kterými bude péče o Vaše ruce dokonalá. Krém se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a je doprovázen úžasnou bezalergenní ovocně hřejivou vůní, která potěší i Váš nos.

Balíček s pečující kosmetikou DOVE

Značka Dove pečuje o krásu žen již od roku 1957, kdy uvedla na trh mýdlo s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému, které jako první pokožku nevysušovalo. Právě dokonalá hydratace a optimální výživa je to, co je pro produkty Dove typické. Značku symbolizuje i její jedinečná vize, jež pomáhá ženám uvědomit si svůj potenciál krásy a zvyšuje jejich sebevědomí.
Ve výherním balíčku se můžete těšit na Sprchovou pěnu Dove s obsahem oleje z bobulí acai a Šampón i pečující kondicionér z řady s Dove Silver Care.

V balíčku se můžete těšit na:
Sprchovou pěnu Dove s obsahem oleje z bobulí acai
Šampón i pečující kondicionér z řady s Dove Silver Care

Reklama