5ec78ddc2efecobrazek.png
Olej Tea Tree je po staletí známý svými antiseptickými účinky a legendy dokonce vyprávějí o jezerech, která sloužila jako antiseptické lázně. Později bylo zjištěno, že léčebný účinek vody byl způsoben právě přítomností listů a větví z okolních stromů Tea Tree. Olej Tea Tree je 100% přírodní esenciální olej získaný z listů australského stromu Melaleuca alternifolia a obsahují ho všechny produkty značky Australian Bodycare.

Buďte s námi a získejte balíček kosmetické péče s přípravky Tea Tree oleje od značky Australian Bodycare v hodnotě 997 Kč!
5ec78eeb3feebobrazek.png


Balíček s přípravky Tea Tree oleje od značky Australian Bodycare je připraven pro 5 z vás.

Gratulujeme výhercům! Tady jsou:

  • Alarik
  • dračice5
  • matouskova.k
  • kristagg
  • mopsicka5ec78e8fbb86aobrazek.pngŘada pro péči o pleť nabízí produkty, které pokožku nejen efektivně čistí, ale také ji hydratují a bojují proti jejím nedokonalostem. Začněte s Jemným mycím gelem na obličej, který šetrně a efektivně čistí pleť a navíc zabraňuje růstu bakterií, aniž by vysušoval pokožku. Vůně oleje Tea Tree zmizí po aplikaci, ale účinné složky oleje zůstávají aktivní po delší dobu.
Doporučená cena: 349 Kč

5ec78e5dd0c36obrazek.pngDalším krokem je nanesení Lehkého hydratačního pleťového krému, který obsahuje nejen Tea Tree olej, ale také výtažek z mandlovníku chránící pokožku díky vysokým antioxidačním účinkům. Dalšími složkami jsou tasmánský pepř se zklidňujícím účinkem a olej z makadamového ořechu, který spolu s alantoinem pokožku zklidňují a hydratují. Pleťový krém Australian Bodycare rychle proniká do pokožky a zanechává ji jemnou, hebkou a hydratovanou.

Doporučená cena: 399 Kč

5ec78ebe2b7d5obrazek.pngPokud vás trápí nedokonalosti, tak si zamilujete Tyčinku na nedokonalosti pleti s olejem Tea Tree s chladicím a antibakteriálním účinkem. Použít ji můžete nejen na problematická místa pleti, ale také na štípance od hmyzu, škrábance a další drobná poranění pokožky. Oceníte také to, že je možné ji nanášet i na make-up.
Doporučená cena: 249 Kč

Dostupnost pleťové řady: drogerie a e-shop dm, e-shop KupKosmetiku.cz
5ec78df7bebefobrazek.png

Reklama