ce1.jpg
FOTO: CELLBES

Květy, kam se podíváš
Jedním z top jarních trendů jsou bezpochyby květinové vzory. Pokud preferujete nadčasové kousky, které z módy nevyjdou ani za několik let, vsaďte na romantickou květovanou módu.

623c6310dbc7dblobid0.jpg
FOTO: CELLBES

Pastelky
Dalším hitem, který se vrací na módní výsluní každé jaro, jsou pastelové barvy. Jinak tomu není ani letos. Vneste do svého outfitu svěžest v podobě barevného kousku. Mátově zelená, pudrově růžová, nebesky modrá, nebo banánově žlutá? Klidně i všechny naráz!

623c631145177blobid1.jpg
FOTO: CELLBES

Káva ve vašem šatníku
Pokud na vás pastelové barvy působí příliš sladce, pořiďte si kousek v světlých neutrálních tónech. Zemité odstíny a také oblečení v barvách mléčné kávy jsou jarním trendem, který letos prostě musíte mít!

623c63112a573blobid2.jpg
FOTO: CELLBES

V(d)ěčný denim
Co dalšího na jaře rozhodně unosíte? Denim! A to nejen v podobě klasických džínů. Nebojte se trochu experimentovat a vyzkoušejte i jiné denimové kousky. Co takto stylové denimové šaty, nebo halenku?

blobid3.jpg
FOTO: CELLBES

I když venku svítí sluníčko, umí být jarní, a především to dubnové, počasí nesmírně nevyzpytatelné. Nenechte se zaskočit jeho nepřízní v novém stylovém svršku!

Jestliže nosíte větší velikost a rozčiluje vás, že běžné řetězce na „boubelky“ nemyslí, u Cellbes vaše srdce zaplesá. Tato značka totiž nabízí veškerý svůj sortiment ve velikostech 34 - 64.

Inspirujte se nejnovějšími švédskými trendy na https://www.cellbes.cz/.

Zapojte se do soutěže o poukaz na nákup zboží do e-shopu Cellbes a vyberte si stylový jarní kousek podle svých představ. Výhru získává 5 z vás:

  • palia
  • jarmil22
  • Marketa2644
  • FAXÍK
  • v.poho

Přejeme příjemné nakupování.

Platnost poukazu je do 28. 2. 2023.

Kód z poukazu nelze zadávat napřímo v e-shopu. Uplatnění poukazu je možné přes zákaznické centrum, přesný návod je uvedený na poukazu.
623c632bc6ea7obrazek.png