Dnes máte poslední šanci přihlásit se o vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect v rámci našeho Věrnostního klubu. Stačí odehrát pexeso a věnovat několik z věrnostních srdcí. Soutěž končí dnes ve 23 hodin, tak rychle, ať to stihnete.

Říká se, že vizitkou každé ženy jsou upravené nehty a krásné vlasy, ke kterým patří časté mytí a následná péče. Kvalitě vlasů časté fénování moc neprospívá, jelikož většina vysoušečů má až příliš horký vzduch, který naší kštici škodí. My vám nyní přinášíme v rámci Věrnostního klubu soutěž o nový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect. Ten byl navržen tak, aby ženám v péči o vlasy v domácím prostředí poskytl skvělé výsledky s maximální péčí.

sd

Philips přináší na trh produktovou řadu MoistureProtect, nejnovější inovaci v oblasti péče o vlasy, která zabezpečí dokonalé rozzáření vašich vlasů! Nový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect mimojiné disponuje speciálním snímačem MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Technologie ThermoProtect zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před přehřátím vlasů. Důležitým prvkem je také ionizační technologie, kdy záporné ionty redukují tvorbu statické elektřiny a uhlazují vlasy. Výsledkem je pak hladký, lesklý účes bez zacuchání. Nový vysoušeč Philips MoistureProtect má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. Součástí příslušenství vysoušeče je úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu, stejně jako difuzér k vytvoření vln či zisku maximálního objemu. Vysoušeč má i program Cool Shot poskytující intenzivní proud chladného vzduchu k dokončení a fixaci účesu po jeho úpravě.

Více informací naleznete na www.philips.cz.

Cena vysoušeče vlasů je 2299 Kč

ds

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce, 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 17. 9. ve 23.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát unikátní vysoušeč na vlasy Philips MoistureProtect, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama