Ještě jeden den máte na to, vyhrát krásnou 15dílnou sadu porcelánu v atraktivní černo-bílé kombinaci v hodnotě 2499 Kč. Ten můžete vyhrát v rámci Věrnostního klubu, a to zcela zdarma. Soutěžit můžete do zítřka, tedy do středy 24. 6. 2015. Kdo si bude dávat kávičku z tohoto krásného porcelánu?

sd

Co kus, to originál, přesně takový je porcelán Leander. Jeden kousek projde při ruční výrobě v porcelánce v Loučkách více než patnácti páry lidských rukou. Ruční zdobení pestrými barvami, zlatem nebo platinou dokresluje tu pravou tvář porcelánu Leander vyráběného s více než stoletou českou tradicí. Více informací o porcelánu Leander najdete na www.leander.cz.

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 4 červená srdce, 1 zlaté srdce a jedno leopardí srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 24. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.

Za co získáte speciální leopardí srdce? Je to jednoduché?:

Abyste měli šanci tento porcelán vyhrát, musíte zodpovědět správně na naši otázku, kterou naleznete ZDE. Za správnou odpověď získáte jedno leopardí srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Více informací o porcelánu Leander najdete na www.leander.cz.

Reklama