Ruční napařovač od Philipsu je ideální pro poslední úpravy a obtížně žehlitelné oděvy. Vyznačuje se snadným a rychlým použitím a je dokonalým doplňkem vaší žehličky. Žehlení je rychlé a bezproblémové. Pokud i vy chcete mít pohodlnější žehlení, soutěžte v rámci Věrnostního klubu o tento skvěl ruční napařovač Philips zcela zdarma.

Napařovač Philips rychle vyhladí záhyby na jakémkoli kusu oblečení a dá se bezpečně používat na všechny druhy tkanin, například i na hedvábí. Napařovač je v rychlosti zahřátý (během 45 vteřin) a nemusíte vytahovat ani žehlicí prkno, obejdete se bez něj!

Díky napařovači snadno odstraníte pachy z cigaret, jídla a tělní pachy. Zároveň eliminujete 99,9 % bakterií a také rychle oživíte bytový textil. V příslušenství objevíte kartáč, který vám pomůže vyžehlit oděvy ze silnějších látek, jako jsou například pláště – pára lépe pronikne dovnitř a dosáhnete hladkého povrchu. Napařovač je dodáván spolu s úložným pouzdrem.

Cena: 1 688 Kč

sd

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 zlatá srdce, 4 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu.

Duhové srdce získáte za hru samolodě dohranou do 43 tahů včetně.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 19. 10. ve 24 hodin.

Vylosujeme 1 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama