Není nad zdravou svačinku… Pokud i vy souhlasíte, tak právě teď máte šanci zúčastnit se naší soutěže v rámci Věrnostního klubu a vyhrát jeden z pěti chutných balíčků Rio Mare. Každý balíček obsahuje tři kusy produktů Rio Mare. Soutěž končí s dnešní půlnocí.

Společnost Bolton se značkou Rio Mare nabízí vysoce kvalitní výrobky z tuňáka a lososa. Jedinečná a nezaměnitelná chuť tuňáka Rio Mare má typickou růžovou barvou a stálou kvalitou. Vysoká kvalita těchto produktů je zaručena přísnými kontrolami a extrémně pečlivými procesy čištění. Tuňák je konzervován pouze s přídavkem dobrého olivového oleje a špetky mořské soli. 

Balíček Rio Mare obsahuje 3ks produktů RioMare - Tonno in Salsa Curry 160g, Tonno all´Olio di Oliva 160g, Tonno all´Olio di Oliva 80g.

Cena balíčku je 235 Kč

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 5. 10. ve 24.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát balíček Rio Mare, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama