Pečujte o své zuby s láskou k přírodě!
Rádi pečujete o své zuby a, chcete je mít krásně bílé a zdravé? A zároveň máte zájem o životní prostředí? Značka Sensodyne uvedla na trh novou řadu zubních past nourish, které jsou vegan friendly. Obaly jsou vyrobeny z plně recyklovatelných materiálů, jež nezatěžují naše okolí. Pojďte se zapojit do naší soutěže.

62a715e6c8966obrazek.png

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve které získáte balíček od značky Sensodyne
v hodnotě 500 Kč! Šanci má 5 výherců.

Balíček obsahuje dvě zubní pasty značky Sensodyne prémiové řady nourish – Gently Smoothing s aloe vera pro čistý a uklidňující pocit a Healthy White s citrusovým olejem, která pomáhá navracet přirozenou bělost. V balíčku najdete také sadu tří zubních kartáčků.

Výhry jsou aktivní od pondělí 20. 6. do neděle 26. 6. 2022.

Co je potřeba pro výhru balíčku od značky Sensodyne v hodnotě 500 Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 2 oranžová, 2 zelená srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 26. 6. 2021 ve 23:59 hodin.

Balíčky od značky Sensodyne v hodnotě 500 Kč! Získá 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí, se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

62a7162fcc064obrazek.png

Zubní pasty Sensodyne
Zubní pasty jsou vhodné pro každodenní a dlouhodobou péči díky jejich mimořádným přírodním účinkům. Optimalizované složení umožňuje efektivní uvolnění bioaktivních minerálů, které podporují a posilují zdraví ústní dutiny a pečují o dásně. Při použití dvakrát denně chrání před bolestí citlivých zubů a díky obsahu fluoridu chrání před zubním kazem. Řada obsahuje dvě varianty – Gently Soothing s přírodními výtažky z máty a aloe vera pro čistý a uklidňující pocit. Druhá varianta Healthy White pomáhá navracet přirozenou bělost zubů díky přírodním výtažkům máty a citrusového oleje.
 

Více informací najdete na stránkách Sensodyne
62a716045fa9aobrazek.png

Reklama