Ať už si zvolíte jakoukoli cestu, vždy bude tou správnou – tou Vaší. Návod na to, jak být dobrým rodičem bohužel nenajdete, zato však existuje způsob, jak poskytnout tu nejlepší péči pokožce vašeho dítěte. Baby Dove přináší kompletní péči pro jemnou dětskou pokožku od prvních dní.

5d97518a52d4dimage.png

Pro všechny maminky, které chtějí šetrnou a kvalitní péči o pokožku pro svou ratolest přinášíme do Věrnostního klubu kosmetiku Baby Dove!

Ve výherním balíčku se můžete těšit na Tělové mléko Baby Dove 200ml, Mycí gel na tělo i vlásky Baby Dove 200ml a Krém proti opruzeninám Baby Dove 42g.

Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 16.3. do neděle 22.3. 2020.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 22.3. ve 23:59 hodin.

Balíček s pečující kosmetikou pro vaše děťátko Baby Dove je připraven pro 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

V balíčku se můžete těšit na:

  • Tělové mléko Baby Dove 200ml
  • Mycí gel na tělo i vlásky Baby Dove 200ml
  • Krém proti opruzeninám Baby Dove 42g.

Dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých, má tedy svá vlastní specifika:

  • je mnohem náchylnější k podráždění a nemocem;
  • je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých;
  • obsahuje 2× méně hydratujících látek;
  • vlhkost ztrácí až 5× rychleji.

Díky těmto specifickým vlastnostem si také vyžaduje speciální a jemnou péči již od počátku.

Odborníci v Dove si tuto skutečnost uvědomují, a proto vytvořili řadu Baby Dove, která je určena pro jemnou péči o dětskou pokožku. Mnoho produktů dětské kosmetiky spolu se nečistotami odstraňuje též přirozené tuky a oleje, které vyživují pokožku. Baby Dove je jiný a unikátní v několika ohledech. Vytvořilo jemné čisticí přípravky, které pomáhají vyživovat dětskou pokožku a zároveň disponují čisticí schopností. Nabízí vyživující tělová mléka, která zabezpečují celodenní hydrataci a pomáhá udržovat pokožku přirozeně zdravou a vyživenou.

S Baby Dove nebyla nikdy péče o dětskou pokožku v lepších rukách – v těch Vašich!

Baby Dove najdete ve dvou dostupných variantách:

Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Výrobky řady Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada obsahuje krémovou tabletu na mytí, mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám, šampon a tělové mléko.

Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou. Všechny produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Řada obsahuje mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky a tělové mléko.

Všechny produkty z řady Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.


5d975148ccb29image.png

Reklama