632c5c3be0212obrazek.jpg

Také vás to zajímá? Nebo se chcete nechat inspirovat recepty od mistra cukráře? Neváhejte a zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém čtyři z vás získají knihy Moderní česká cukrařina a Péct, milovat a žít od mistra cukráře Josefa Maršálka!

Moderní česká cukrařina
Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá. Jak rafinovaně vylepšit laskonky, žloutkové řezy či větrníčky? Do kterého zákusku přidat špetku pepře nebo chilli? Neptejte se a raději pečte a ochutnávejte! Recepty prestižními cenami ověnčeného cukráře, který pekl i pro britskou královnu, mají pouze jednu nevýhodu: nikdy nebudete mít dost… Bon appétit!

632c5b794b2ecobrazek.jpg

Od vánočky až po nejnovější trendy v cukrařině. Nejlepší cukrářské recepty pohromadě!
I cukrářské řemeslo si zaslouží svého kreativního designéra – a Josef Maršálek je jedním z nejlepších. Prestižními cenami ověnčený cukrář pracoval více než sedm let v londýnském kulinárním týmu luxusního domu Harrods, pekl pro britskou královnu, cestoval po světě, sbíral zkušenosti v Americe i v Indii a udával cukrářské trendy celému světu. A teď sepsal na základě svých zkušeností kuchařku dostupnou pro všechny. Najdete v ní 47 jeho nejoblíbenějších receptů zahrnujících českou klasiku i moderní dobroty a můžete se inspirovat osvědčenými cukrářskými triky nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Nechte se zlákat a přijměte pozvání do sladkého světa plného lahodných krémů, křupavých těst, neodolatelných moučníků a sametových polev – do světa, který si ode dneška můžete upéct a připravit sami doma!

Péct, milovat a žít
Autobiografie českého cukráře plná světových chutí La dolce vita neboli sladký život – tohle slovní spojení naplňuje Josef Maršálek dokonale. V mladém věku se vypracoval mezi cukrářskou elitu a při hledání těch nejlahodnějších chutí procestoval kus světa. Jak se dostal k pečení pro anglickou královnu nebo Eltona Johna? Proč rozjel vlastní síť cukráren právě v Indii? A co ho přivedlo zpátky domů? V autobiografii plné originálních receptů a fotografií se to dozvíte od samotného mistra cukráře.

632c5b3465408obrazek.jpg

Josef Maršálek, úspěšný a světově proslulý cukrář, v autobiografií vypráví, jak se naučil péct u svých babiček, jak začínal v Bathu, jak žil jako velký šéf neobyčejného provozu či jak narazil po návratu do Čech. Kniha je doplněná mnoha fotografiemi i recepty.

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte knihy Moderní česká cukrařina a Péct, milovat a žít Josefa Maršálka v hodnotě 818 Kč! Balíček získají 4 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 26. 9. do neděle 2. 10. 2022.

Co je potřeba pro výhru knihy Moderní česká cukrařina a Péct, milovat a žít Josefa Maršálka udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 2. 10. 2021 ve 23:59 hodin.

632c5c501640fobrazek.jpg