640b10bf0c521blobid0.jpg

Taky u vás doma nesmí nikdy o víkendu chybět na stole dobrá buchta? Těšíte se na každé narozeniny členů vaší rodiny, protože bude příležitost upéct dort a každé Vánoce pečete nové druhy cukroví? Podle posledních průzkumů roste obliba pečení napříč generacemi a Češi pečou dokonce třikrát více než dřív. Pokud také patříte k milovníkům pečení, pak vám doma nesmí chybět kvalitní formy, díky kterým budou vaše dorty a koláče bezkonkurenčně nejlepší.   

Naším tipem je koláčová forma s vroubkovaným okrajem a víkem na přenášení Bake Away od značky Guardini Made in Italy, kterou k nám dováží Kulinaria. 640b0ff70ae1dblobid0.jpgMá nepřilnavý povrch, takže se těsto nepřipálí. Navíc je její součástí i praktické víko na přenášení, takže svůj výtečný koláč bez problémů dopravíte, kam budete potřebovat. Oceníte ji třeba hned o Velikonocích, ale pak i kdykoli během roku, kdy se pustíte do pečení skvělých ovocných moučníků a dalších dobrot. 

Nepřilnavá dortová forma Guardini Bake Away je vybavena praktickým přepravním víkem, které vám umožní skladovat ale i nosit kamkoli. Nepřilnavé povrchy zajišťují vynikající výsledky pečení a snadné uvolňování jídla. Vynikající rozložení tepla oceli umožňuje rychlé a rovnoměrné vaření sladkých i slaných receptů. Víko je vyrobeno z plastu a pevně přilne k formě, zatímco dvě pevná držadla zajišťují pevné uchopení. Víko by mělo být používáno pouze pro skladování potravin v chladničce a pro přepravu. Forma je odolná do teploty 230°C. U nepřilnavé formy doporučujeme ruční mytí, stejně jako u každého nepřilnavého nádobí, mytí v myčce zkracuje životnost nepřilnavé vrstvy. Průměr formy je 26 cm.

Tuto krásnou dortovou formu pro potěšení z pečení vám přináší Kulinaria.

kuli.jpg

Kulinaria je specialista na kuchyňského náčiní a je také výhradním distributorem italských forem značky Guardini pro Českou a Slovenskou republiku.

Také vás tato krásná a pratická forma zaujala? Pak neváhejte a zapojte se do Věrnostního klubu!

Dortovou formu s víkem na přenášení Guardini Bake Away v hodnotě 749 Kč získávají tři z vás:

  • jarka1234
  • bezinka
  • Mileb

640b0e95d1ea0obrazek.jpg

640b0ef9d4ce3obrazek.jpg