Tento týden je pro vás připravena hned dvojí výhra! Můžete se těšit na originální kabelku s. Oliver nebo epilátor Braun!

image001.jpg

Mezinárodní módní a lifestylová značka s.Oliver, založená Berndem Freierem v roce 1969, slaví padesáté výročí. U této příležitosti uvedla v září na trh exkluzivní výroční kolekci odvolávající se na úspěšný příběh rodinné značky, která prorazila na módním poli s kostkovanými košilemi. Celá výroční kolekce zdůrazňuje rodinného ducha, který je pro značku s.Oliver typický, a humorně si hraje s každodenními situacemi.

Kolekce Madras je založena na autentických barvách, jako je jasně červená, námořnická, královská modrá, výrazná kari žlutá, bílá nebo šedá, které jsou pro s.Oliver charakteristické. Doplňky, jako jsou tašky, šály, čepice nebo prošívané tašky, dokonale ladí s rodinnou tématikou.

O jednu tašku v hodnotě 1399 Kč z této kolekce si právě nyní můžete zahrát. 

Co je potřeba pro tuto šik výhru udělat:

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 4 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 6.10. ve 23:59 hodin.

Kabelku vyhraje jedna z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE.

s.Oliver-taska.jpg.png

Co je potřeba pro výhru Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč udělat:

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených srdcí, 6 modrých srdcí, 6 zlatých srdcí a 6 fialových srdcí z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 6.10. ve 23:59 hodin

Epilátor Braun Silk-épil 3 vyhraje jedna z vás.
5d8ded82530ccobrazek.png

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE.

Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč!

Epilátor Braun Silk-épil 3 má nejen dvě rychlosti, speciálně navržený ergonomický tvar a moderní, kompaktní design, ale je vybaven i několika velmi praktickými prvky. Prvním z nich je využití jedinečných hrotů SoftLift, které zvedají rovně ležící chloupky a navádí je k pinzetám. Tím zajišťují jejich rychlé a důkladnější vytržení. Dále jsou to integrované masážní válečky, které jemně stimulují a masírují pokožku a umožňují tak neuvěřitelně jemné odstranění chloupků s trvanlivostí až čtyři týdny. Novinkou u tohoto modelu je Smartlight – chytré světýlko, díky němuž již při epilaci neopomenete žádný chloupek. Pro větší pohodlí je epilátor dodáván společně s výměnnou holicí hlavou, vhodnou pro depilaci na velmi citlivých místech. Ženy a dívky tak získávají při nákupu dvě možnosti odstraňování chloupků - nejen vytrhávání, ale také holení.

Hodně štěstí!

Reklama