Chcete oslavit kulaté narozeniny s Karlem Gottem? Pak neváhejte, zahrajte si v příštím týdnu samolodě a vyhrajte vstupenky na festival Benátská! s Impulsem. Úvodní den festivalu Benátská! s Impulsem (25. – 28. července 2019) bude patřit hudební oslavě 80. narozenin Karla Gotta. Právě jeho vystoupením, během kterého Karla Gotta doprovodí Band Pavla Větrovce a hosté Ilona Csáková, Markéta Konvičková a Petr Kolář, vyvrcholí čtvrteční program.

5d287abbc95ebgoot.pngCo musíte pro výhru udělat?

V týdnu od pondělí 15. 7. do neděle 21. 7. 2019 si musíte 5x úspěšně zahrát samolodě do 45 tahů!

Je na vás, zda samolodě úspěšně odehrajete v jeden den nebo si je budete plnit postupně.

Držíme palce všem, kteří chtějí oslavit narozeniny Karla Gotta a navštívit festival Benátská! s Impulsem! Hodně štěstí ve hře.

Festival Benátská! s Impulsem se nachází v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny. Nabízí doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, dostatečné množství pravidelně udržovaných záchodů, velké parkoviště, oddychové zóny, dětský koutek a spoustu dalších věcí.
5d27278e2ff78obrazek.png
Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!
Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.
Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.
5d272a070d754obrazek.png

Reklama