Přesto, že věrnostní klub praská ve švech a je nabitý opravdu krásnými cenami. Rozhodli jsme se přidat ještě třešničku na závěr dalšího měsíce. Už před časem jsme slibovali představení nových cen. Tentokrát se jedná o věc, kterou máme neustále při sobě. Slouží k zábavě, někdo ji využívá k práci, ale už je to věc natolik vžitá, že si někteří život bez ní ani neumí představit.

Představujeme Vám novou cenu - Mobilní telefon Vodafone Smart prime 6

Mobilní telefon Smart prime 6 vám nabídne vše, co od chytrého telefonu potřebujete, a to za velmi nízkou cenu. Samozřejmostí je podpora technologie LTE, která zajišťuje nejrychlejší přenosy dat u mobilního internetu a umožní vám zcela plynule sledovat online obsah, ať už jde o fotky na sociálních sítích nebo videa z YouTube.

prime

Fotografie pořídíte kvalitním 8MPx zadním fotoaparátem. Jeho součástí je LED blesk, funkce automatického zaostření nebo funkce automatického rozeznávání obličejů. Příznivci selfies určitě ocení přední 2 MPx kamerku, která je k jejich pořizování jako dělaná. Díky 5palcovému HD dotykovému displeji si pak vaše snímky nebo videa prohlédnete ve špičkové kvalitě.

Vydařené fotografie, hudbu nebo stažený obsah můžete ukládat na 8 GB integrovaného úložiště nebo paměťovou microSD kartu o kapacitě až 64 GB.

Vyhrát ho můžete v luxusní hliníkově stříbrné variantě.

Výhra je aktivní od středy 27. 5. do úterý 30. 6. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 1 červené srdce! Podmínkou soutěže je odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v rubrice soutěže pod názvem Vyhrajte nový vychytaný telefon Vodafone Smart prime 6 ZDE. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 30. 6. 2015 v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce.

Reklama