Stresované vlasy jsou totiž suché a poškozené – lámou se, jsou drsné na dotek a postrádají lesk – pro jejich obnovu a zdravý vzhled je třeba zvolit péči na míru. Naše vlasy jsou vystaveny každodenním stresorům. Zatížit je může styling, zbytky přípravků i vlivy okolního prostředí, vlasy pak působí mdle a bez života.

Zmíněné faktory narušují nejen zdraví vlasů, ale mohou mít rovněž vliv na to, jak efektivně se ingredience vlasové péče vstřebávají dovnitř vlasu – chcete-li tedy během svého nedělního pečujícího rituálu Selfcare Sunday využít veškeré benefity své vlasové masky, je důležité vlasy nejprve zbavit nečistot… Ale nemusí to tak být. Chápeme, že tyto stresory jsou součástí každodenního života – vy byste však neměli volit mezi hladkými, lesklými vlasy a užíváním života ve městě či foukanou dvakrát týdně.

Balíček s celou řadou pro detox a obnovu vlasů Detox & Repair od John Frieda® vyhrávají 3 z vás.

Gratulujeme:

  • hellerovka
  • béďa
  • LudPa

    5ea69abfd28c6obrazek.png

Nová řada Detox & Repair značky John Frieda® vám dává nástroje k tomu, jak svým vlasům dopřát detoxikaci a obnovu, abyste nemuseli volit kompromis – přestože vše v životě vlastně je o rovnováze. S NOVOU řadou Detox & Repair značky John Frieda® žádejte od svých vlasových produktů víc. Přípravky jsou vytvořeny tak, aby z povrchu vlasů nejprve odstranily nečistoty a poté vytvořily čistý podklad pro aktivní zvláčňující ingredience, které budou moci proniknout hlouběji a efektivněji do vlasu.

Nebudete tak již muset volit mezi zdravím svých vlasů a stylingem, který máte rádi. Řada obsahuje výživný avokádový olej, zelený čaj, účinnou kombinaci vitaminů A, B a E a koncentrovaných antioxidantů. Je navržena pro obnovu hydratace a hebkosti vlasů, vlasy jsou okamžitě zdravější, lesklejší a snadněji se upravují.

Jaké produkty John Frieda® můžete vyzkoušet?

5ea69a5edc21cobrazek.pngNOVINKA Detoxikační & obnovující šampon

Detoxikační & obnovující šampon je navržen tak, aby z vlasů nejprve odstranil nežádoucí nečistoty a následně vytvořil dokonalý základ pro viditelnou obnovu a revitalizaci vlasů. Šampon je inspirován péčí o pleť, obsahuje totiž micely, jež přitahují, zapouzdřují a odstraňují z vlasů špínu, maz a zbytky přípravků, které mohou vlas obalovat a zatěžovat mezi mytím. Vlasy také jemně detoxikuje a následně jim dodává živiny pro jejich výživu.

Doporučená cena: 279 Kč

5ea69a4673a32obrazek.pngNOVINKA Detoxikační & obnovující kondicionér

Detoxikační & obnovující kondicionér obsahuje směs avokádového oleje, známého svými vyživujícími účinky, a antioxidačního zeleného čaje. Stresovaným vlasům přináší hydrataci a pomáhá je chránit před budoucím poškozením, vyhlazuje vlasovou kutikulu a opravuje poškozená místa. Výsledkem jsou viditelně obnovené a více vyhlazené vlasy, a to již po jednom použití.

Doporučená cena: 279 Kč

5ea69a97262c2obrazek.pngNOVINKA Detoxikační & obnovující maska

Nová Detoxikační & obnovující maska je určena pro momenty, kdy vaše vlasy potřebují extra péči. Transformuje suché, stresované vlasy na vlasy, které vypadají zdravě, jsou hladké a lesklé. Intenzivní pečují formule s obsahem avokádového oleje a zeleného čaje vyhlazuje vlasovou kutikulu, vlasy hloubkově vyživuje a přináší jim okamžitou obnovu.

Doporučená cena: 319 Kč

5ea69a7fdc093obrazek.pngNOVINKA Detoxikační & obnovující pečující sprej

Formule nového Detoxikačního & obnovujícího pečujícího spreje s vysokým podílem živin vlasy hydratuje a přispívá k jejich snadnému rozčesávání – vlasy jsou hladké a chráněné před budoucím poškozením. Sprej vlasům poskytuje ochranu před horkem až do 220 °C, obsahuje unikátní směs zvláčňujících složek a posiluje a chrání před lámáním a třepením konečků.

Doporučená cena: 319 Kč

Více na John Frieda.cz
5ea699be76181obrazek.png

Reklama