ca.jpg

Sluneční paprsky budou v nadcházejících dnech neustále navyšovat svou intenzitu. Jak si vychutnat první jarní slunce bez obav o svou pleť? Poradíme vám. Vsaďte na Heliocare®!

Heliocare® je vysokoúčinná sluneční dermokosmetika obsahující technologii Fernblock®, který poskytuje ochranu pleti před škodlivými účinky UV záření a to, jak při kožním, tak i vnitřním (perorálním) podání.

Klinické studie prokázaly mimořádné účinky Fernblocku® obsahujícího silnou kombinaci přírodních antioxidantů, včetně kyseliny ferulové, kávové a chlorogenové, které pomáhají eliminovat vliv škodlivých volných radikálů na kůži, bránit vzniku hyperpigmentace a řešit poškození DNA.

Fernblock® zpomaluje tvorbu volných radikálů způsobených UV zářením. Chrání Langerhanovy buňky a zachovává jejich funkčnost. Chrání a obnovuje poškození buněčné a mitochondriální DNA způsobené UVA/UVB zářením. Chrání pleť proti předčasnému stárnutí urychleném slunečním zářením. Podporuje délku životního cyklu fibroplastů a ochraňuje jejich strukturu a organizaci.

Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+ v hodnotě 599 Kč posíláme:

  • setury
  • tajnostii
  • karlak
  • nency01
  • Miluše3

Všem výhercům GRATULUJEME.62345c98c6e33obrazek.png

Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+

Jemný hydratační krém na opalování s vysokou ochranou proti slunečnímu záření. Je ideální pro normální i citlivou pokožku. Na pokožce nezanechává žádnou bílou vrstvu. Kombinace inovativních filtrů a Bioshield systému poskytuje široké spektrum ochrany kůže proti UVB,UVA,IR-A a viditelnému světlu. Tím splňuje vysoké standardy ochrany kůže. Obohaceno o Fernblock® - silné antioxidační složení chránící pokožku před poškozením způsobeným slunečním zářením.

Přípravek je nekomedogenní, neobsahuje alkohol, bez parabenů. Testováno pod odborným dermatologickým a oftalmologickým dohledem.

Použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte rovnoměrně a dostatečně před vystavením se slunečnímu záření. Aplikaci opakujte, zejména po koupání a nadměrném pocení.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Vyhněte se přímému slunečnímu záření v době nejvyšší intenzity.
62345e4ca80ffobrazek.png