Kosmetika s růží a vřídelní solí Manufaktura je inspirována tradicí a historií slavného lázeňského města Karlovy Vary a příznivými účinky romantické a regenerační růže. V kosmetických produktech této řady je použita vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, výtažky z růže, růžová voda či olej a další cenné rostlinné ingredience. Originální karlovarská vřídelní sůl přirozenou cestou přispívá k prokrvení, osvěžení, regeneraci a zjemnění pokožky. Výtažek z růží napomáhá proti předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její pružnost, zmírňuje dopady slunečního záření a předchází ztrátě vody z pokožky. Růže je navíc již odpradávna symbolem lásky, krásy a její vůně působí jako afrodiziakum a antidepresivum.

5eb3db5295959obrazek.png

Buďte s námi a získejte pečující balíček Manufaktura Růže & Vřídelní sůl!

V balíčku se můžete těšit na řadu: Růže & Vřídelní sůl - Zjemňující sprchový gel, Exkluzivní masážní & tělový olej, Regenerační krém na ruce a Rostlinné mýdélko.

Výhry jsou aktivní od pondělí 11. 5. do neděle 17. 5. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíček Manufaktura Růže & Vřídelní sůl udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 17. 5. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Balíček Manufaktura Růže & Vřídelní sůl je připraven pro 5 z vás.
5eb3dae4d85b9obrazek.png
Zjemňující sprchový gel s vřídelní solí a růžovými výtažky
Přeneste se během sprchování alespoň na chvíli do voňavého sadu plného kvetoucích romantických růží. Jemný sprchový gel s karlovarskou vřídelní solí bohatou na minerály, cennými výtažky z růží, pšeničných klíčků a oliv, ovesným beta-glukanem, makadamiovým olejem a panthenolem napomůže hydrataci, regeneraci a zvláčnění. Po osprchování tak pokožka zůstane čistá, hedvábně jemná a nádherně provoněná delikátní vůní růžových květů.

Exkluzivní masážní & tělový olej s růží a cennými přírodními oleji
Zahalte své tělo do růží a vyzkoušejte na vlastní kůži staletími ověřené zkrášlující, omlazující a pečující účinky této překrásné květiny. Exkluzivní masážní a tělový olej se pyšní výjimečným složením, kterému ve formě oleje z cca 217 okvětních lístků vévodí právě blahodárná růže. Růžový olej - jedna z nejvzácnějších kosmetických surovin na světě, účinná již v pouhých pár kapkách, je velmi aromatická koncentrovaná látka, která má vynikající omlazující a regenerační účinky. Napomáhá proti stresu a nespavosti a dokáže navodit klid a vnitřní pohodu. Tento voňavý zázrak vzniká parní destilací okvětních lístků růží, které se obvykle sklízejí ručně a brzy ráno, než začne hřát slunce. Výjimečné složení podtrhuje obsah dalších přírodních olejů - jojobového, mandlového, makadamiového, avokádového, rozmarýnového a silně antioxidačního koenzymu Q10 podporujícího správnou funkci kůže. Zpomalte stárnutí své pokožky, chraňte ji před okolními vnějšími vlivy a intenzivně ji hydratujte. Dopřejte si sametově hebký dotek přírody nebo uvolňující romantickou masáž doprovázenou úžasnou vůní, která pohladí i Vaši duši.

Rostlinné mýdélko s vřídelní solí, glycerinem a růží
Základem mýdla je rostlinný olej a zvláčňující glycerin, který zadržuje v pokožce potřebnou vlhkost. Vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, bohatá na minerály, pokožku zjemní. Výživný mandlový olej dodá pocit hebkosti a napomáhá regeneraci. Bohatá pěna zanechá pokožku pečlivě ošetřenou, hedvábnou a krásně provoněnou delikátní vůní růžových květů.

Regenerační krém na ruce s vřídelní solí a růžovými výtažky
Zajisté potěší každou milovnici růžových květů a romantiky a na chvíli ji přenese do voňavého sadu plného kvetoucích růží. Pečující krém je  s vřídelní solí, růžovými výtaž
5eb3d99453378obrazek.png

Reklama