Právě na to slouží účinné čisticí doplňky, které dopřejí myčce nádobí neustálou svěžest a čistotu. Oblíbená značka Somat představuje vylepšená aditiva Duo Power Experts se silou dvou účinných benefitů, které díky své prvotřídní kvalitě a účinné technologii zabezpečí hloubkové čištění myčky nádobí. Do skupiny aditiv patří sůl, leštidlo, čistič myčky a osvěžovač. Jde o produkty, které se postarají o hygienickou čistotu a svěžest, dlouhodobou funkčnost a dobrý výkon každé myčky nádobí.

Sůl nad zlato
Říká se, že pokud máte v domácnosti měkkou vodu, sůl do myčky nádobí nepotřebujete. Nenechte se zmýlit. I přes to, že myjete nádobí kvalitním přípravkem nebo tabletami do myčky, díky speciální soli vhodné do myčky nádobí jí přidáte pár roků funkčnosti navíc. I přes to, že každá myčka si dávkuje potřebné množství soli podle dopředu nastavené tvrdosti vody, nezapomínejte na pravidelnou kontrolu, zda je jí v zásobníku stále k dispozici dostatečné množství. Z dlouhodobého hlediska vám myčka nádobí určitě poděkuje.

62bc64d99440bobrazek.pngDůležité upozornění: Kuchyňská sůl není vhodnou náhradou. Obsahuje složky, které se při mycím procesu nerozpustí a můžou poškodit mycí mechanismus myčky. Proto předcházejte problémům a používejte sůl Somat proti vodnímu kameni.

Speciálně vyvinutá Somat sůl do myčky nádobí, díky svému složení, chrání každou myčku před škodlivým vodním kamenem, změkčuje vodu a tím jí zabezpečuje dlouhodobě lepší výkon. Funguje na principu přeměny vody z vodovodu na měkkou vodu, která umožňuje optimalizovat účinnost čisticího prostředku a zabraňovat usazeninu vodního kamene. Jednoduše nasypte sůl do příslušné přihrádky podle pokynů od výrobce vaší myčky nádobí. Nové balení tvoří až z 80 % recyklovaný papír. Maloobchodní doporučená cena 69,90 Kč za 1,5 kg balení.

Profesionální komplexní péče
Každý spotřebič používaný na denní bázi vyžaduje pravidelnou údržbu a péči, jinak tomu není ani v případě myčky nádobí. Důležité je pravidelné čištění filtru, který stačí vytáhnout, odstranit zbytky jídla a propláchnout.

62bc6503c991cobrazek.pngPrůběžnou čistotu myčky nádobí zajistíte díky přípravku Somat čistič myčky ve formě tablet. Tento jedinečný čisticí prostředek s dvojitou silou odstraní vodní kámen, usazeniny a mastnotu i na těžko dostupných místech, a to už během běžného cyklu mytí. Jeho vylepšená receptura účinně bojuje proti zápachu a dodává svěží vůni. Stačí jednou za měsíc vložit na dno naplněné myčky, k tomu už jen přidat tabletu na mytí nádobí a spustit mycí cyklus. Šetříte tím energii, čas i peníze. Kromě vylepšené receptury je plastová část obalu vyrobená ze 100% recyklovaného plastu. Somat čistič myčky v tabletách na průběžné udržování čisté myčky najdete ve dvou variantách: Anti-Grease (červený) – novinka, která 62bc6525d519eobrazek.pnghloubkově čistí a zároveň bojuje s mastnotou ve vaší myčce nádobí. Anti-Limescale (modrý) – účinně odstraňuje vodní kámen, čistí vaši myčku nádobí, eliminuje zápach z myčky a zanechává svěží citrusovou vůni. Tablety používejte jednou měsíčně, přičemž je vložte do vnitřního prostoru myčky k běžnému čisticímu prostředku a spusťte myčku nádobí jako obvykle. Jednou za tři měsíce však dopřejte myčce intenzivnější očistu. Doporučená cena pro obě varianty je 109,90 Kč / 3 ks a 179,90 Kč / 5 ks.

62bc653f21df8obrazek.pngNejdůkladnější očistu myčce zabezpečí Somat intenzivní čistič myčky nádobí v tekuté formě. Mastnota, nežádoucí zápach, vodní kámen a usazené nečistoty hluboko uvnitř vaší myčky už nemají šanci. Prostředek je doporučené používat jednou za tři měsíce. Abyste dosáhli 100% výsledku, používejte ho v cyklu naprázdno bez nádobí v myčce při vyšší teplotě 65 – 75 °C, čímž docílíte důkladnějšího vyčištění myčky. Navíc bojuje proti zešednutí nádobí a pomáhá udržovat výkon myčky na nejvyšší úrovni. Nejproblémovější místa myčky, jako jsou odstřikovací ramena, filtr, vodní čerpadlo a rourky, intenzivně vyčistí bez jakýchkoliv problémů.  Díky praktickému balení s háčkem je možné ho použít do každého typu myčky nádobí. Nový průhledný obal zabezpečí jeho jednodušší recyklaci. Maloobchodní doporučená cena je 109,90 Kč za 250 ml balení.

Krásně se leskne a rychle uschne
62bc656658b0dobrazek.pngNikoho netěší zaschnuté kapky na umytém nádobí, které jste právě vytáhli z myčky. Abyste se této situaci vyhnuli, 62bc65792e42bobrazek.pngpřidejte do myčky leštidlo na nádobí, které zabezpečí dokonale lesknoucí se nádobí a dodá myčce příjemnou vůni. Somat leštidlo Lemon & Lime 2v1 zanechá vaše nádobí nejen dokonale čisté, ale i zářivě lesklé. Kromě toho s efektem rychlého schnutí zamezuje vzniku zaschnutých kapek vody, a tak umyté nádobí nemusíte po vyjmutí z myčky ručně leštit. Přidejte Somat leštidlo do příslušné přihrádky a užijte si lesklé a suché nádobí s osvěžující vůní citrónu a limetky, dokonce i v případě plastového nádobí. Navíc obal produktu je vyrobený ze 100 % recyklovaného plastu. Prostředek je k dispozici v doporučené ceně 89,90 Kč za 500 ml balení nebo v rodinném 750 ml balení za 129,90 Kč.

Voňavá myčka
Zápach po otevření myčky může znepříjemnit pocit z čerstvě umytého nádobí. Nezapomeňte z nádobí před vložením do myčky odstranit všechny zbytky jídla a správně ho do myčky naskládat. S62bc65a92d792obrazek.pngtříkací ramena musí mít volný pohyb a trysky nesmí být ucpané. Zápach může způsobit i dlouhá přestávka mezi mycími cykly. Vyzkoušejte osvěžovač Somat Deo Perls, který myčce nádobí zajistí citrusovou vůni, dlouhotrvající svěžest a neutralizaci nepříjemných pachů v jednom, ať už během mycích cyklů nebo mezi nimi. Způsob použití je jednoduchý – prostředek zavěste kdekoliv ve vaší myčce, ujistěte se, že nepřekáží odstřikovacím ramenům a spusťte mycí program. Navíc nové udržitelnější balení obsahuje o 40 % méně plastu. Doporučená cena je 79,90 Kč za balení na 60 mycích cyklů.

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte balíčky s přípravky značky Somat v hodnotě 500 Kč. Výhru získá 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 18. 7. do neděle 24. 7. 2022.

62bc66639c746obrazek.png

Co je potřeba pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 2 oranžová, 2 zelená srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 24. 7. 2022 ve 23:59 hodin.

Balíčky s přípravky značky Somat v hodnotě 500 Kč získá 5 z vás!

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí, se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí!
62bc66b625cd4obrazek.png

Reklama