Těšíte se na dovolenou? Potřebujete si odpočinout? Pak soutěžte a krásné romány od nakladatelského Grada.

Med v hlavě, marmeláda v srdci, Neviděla jsem tě přicházet a Den, kdy jsme se potkali v hodnotě 1 012 Kč jsou připraveny pro 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 20.7. do neděle 26.7. 2020.

Co je potřeba pro výhru od nakladatelství Grada - Med v hlavě, marmeláda v srdci, Neviděla jsem tě přicházet a Den, kdy jsme se potkali v hodnotě udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 26.7. 2020 ve 23:59 hodin.

Balíček knih nakladatelského domu Grada Med v hlavě, marmeláda v srdci, Neviděla jsem tě přicházet a Den, kdy jsme se potkali v hodnotě 1 012 Kč získá 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE
5f0f0b1b0ac68obrazek.png

Med v hlavě, marmeláda v srdci

5f0f0a64ab624obrazek.png

Román o rodině, důležitých věcech v životě a humorných situacích kolem dědečka s alzheimerem. Tilda vzpomíná, jak se svým dědečkem, který onemocněl alzheimerem, prožila naplno, s láskou a se smíchem každou chvíli. Dnes žije poklidný život s manželem a dvěma dětmi, jen jako by během dospělosti odložila samu sebe. Navíc s obavou sleduje, že její tatínek začíná být trochu zmatený. Tilda tedy opráší nejen vzpomínky, ale i svůj život…

Neviděla jsem tě přicházet

5f0f0a3ab63c5obrazek.png

Svěží romantický příběh – praštěný, vtipný a plný osudových zvratů. Pro čtenářky Den kdy jsem zahlídla lásku od Josie Silverové. Zara procestovala svět a nikde se necítí doma. Jim nikdy neopustil Liverpool a má pocit, že v životě nic nezažil. Jejich životy se střetnou, když se Jim raduje z nečekané výhry a vidiny lepšího života, zatímco Zara přes slzy takřka nevidí... a během okamžiku jeho sen rozmetá na kusy. A tak začíná den, který jim oběma změní život.

Den, kdy jsme se potkali

5f0f0a4ad4330obrazek.png

Deset let, deset setkání. Dva lidé. Jedna dechberoucí romance. Stephanie a Jamie se do sebe zamilují na první pohled. Jenže jsou oba zadaní a nechtějí ublížit svým blízkým. Jejich pouto je tak silné, že se rozhodnou zůstat přáteli a každý rok spolu prožít jeden výjimečný den. Jejich vzájemná láska ale rok od roku roste, zatímco partnerské vztahy upadají. Opravdu mohou být šťastní jen jeden den v roce?

Reklama