Ať už se chystáte na rande s partnerem nebo si chcete udělat hezký večer sami pro sebe, smyslný parfém může nabudit vaše smysly a naladit vás na vlnu lásky. Ten správný parfém můžete vnímat jako vzdech rozkoše; už jen jeho závan vás probudí a vyvolá ve vás pocity žádoucnosti, ženskosti a síly. A protože máme na programu dne potěšení, proč nezvolit parfémy s tím nejrozkošnějším afrodiziakem, jaké existuje – s čokoládou!

63f7790015412obrazek.png

Rodinu Love Potion  tvoří smyslně gurmánské parfémy, jejichž hlavní tóny tvoří různé druhy lahodné čokolády. Čokoláda je známé afrodiziakum a údajně dokáže pozvednout náladu a stimulovat pocity přitažlivosti. Tyto parfémy se tedy dokonale hodí pro okamžiky plné lásky a intimity. Na co máte náladu?

Rande plné flirtování: Odvážný a sexy parfém
Když chcete zaujmout tu sexy bytost, kterou máte v hledáčku už nějakou dobu, nebo se chystáte na sexy rande, tato svůdná vůně zaručí, že se vaše pohledy (a rty!) setkají bez zbytečného otálení. Love Potion se základním tónem čokolády je odvážná, sebejistá vůně pro dámy, které chtějí být vidět. Je to typ parfému, který nosíte jako Marilyn Monroe. Pár kapek vůně na nahou pokožku… a nic dalšího.

63f779535a184blobid0.png

Intimní večer doma: Sladký, ženský parfém
Čas strávený s vaším partnerem nebo někým, o koho máte zájem, není vždy jen o svádění. Někdy prostě chcete vytvořit okamžiky intimity a vzájemné lásky, mluvit o svých největších tajemstvích a touhách, těšit se z něžných objetí za svitu svíček. Love Potion Secrets se základním tónem bílé čokolády je vůně, kterou hledáte, když se chcete cítit něžně a smyslně, když někomu chcete otevřít srdce. Je to lahodně sladká vůně, která vám dodá pocit neodolatelnosti!

63f7795880321obrazek.png

Den sebelásky: Smyslný parfém plný jistoty v sebe sama
Někdy se chcete cítit sexy jednoduše kvůli sama sobě a kvůli nikomu jinému! Vědomí, že jste přitažlivá, silná a mocná, vychází z péče o své vlastní potřeby, ať už psychické či fyzické. Vůně Love Potion Sensual Ruby, v jejímž srdci najdeme růžovou ruby čokoládu, vybízí k chvílím vlastního potěšení, ke zkoumání vlastních smyslů. Udělejte si tedy hezký večer sami pro sebe a užijte si požitky, která život nabízí – vábivou vůni, nápad zatančit si jen tak ve spodním prádle, dotek vaší vlastní pokožky nebo kousek čokolády, který se vám pomaloučku rozpouští na jazyku. Tato luxusně gurmánská vůně s ovocnými, květinovými a čokoládovými tóny vám otevře bránu do světa rozkoše.

63f779e1d04ecblobid0.png

Také vás tato vůně zaujala? Našla jste v ní tu pravou vůni? Pokud máte štěstí ve hře, najdete se mezi pěti výherci:

  • Johca
  • vocjan
  • Petra Vavřičková
  • denkas
  • betkatetka

Výhercům GRATULUJEME!