Produkty americké dermokosmetiky EXUVIANCE® jsou určeny pro kosmetické salony i domácí péči. Obsahují vysoce koncentrované směsi alfa-hydroxykyselin a poly-hydroxykyselin (AHA/PHA), bionické PHA kyseliny, aminocukry, aminokyseliny, peptidy, rostlinné látky i antioxidanty. Přípravky zvyšují potřebnou pevnost kůže a vyhlazují její strukturu, sjednocují odstín pleti. Zároveň efektivně cílí na jemné vrásky. Jejich pomocí se daří dosahovat mladistvějšího vzhledu pokožky.

62c80cc352a6fobrazek.png

Exuviance Gentle Cleansing Creme a Exuviance Clarifying Spot Gel v hodnotě 1 238 Kč získávají 4 z vás:

  • Zlatulka
  • vlaštovkaa
  • holčice
  • klouzkova

Gratulujeme!

Exuviance Gentle Cleansing Creme
Jemný, vysoce hydratační čistící krém. Ideální pro suchou a citlivou pokožku. Zklidňující jemná formulace s PHA a rostlinnými látkami zjemňuje a vylepšuje strukturu pokožky. Tento komfortní čistící krém jemně odstraňuje make up, mastnotu a nečistoty aniž by se změnila přirozená vlhkost pokožky. Zklidňující jemná formulace v kombinaci s polyhydroxykyselinou (PHA), kondicionéry a výživnými rostlinnými látkami pleť změkčuje, zjemňuje a vylepšuje její strukturu. Bez mýdlový, dermatologicky a alergologicky testováno.
Použití: Navlhčete pokožku, aplikujte přípravek na špičky prstů a kruhovým pohybem masírujte obličej a krk. Následně důkladně opláchněte teplou vodu a vysušte. Používejte ráno a večer.

Exuviance Clarifying Spot Gel
Cílené gelové ošetření pro mastnou a aknózní pokožku, která potřebuje zvláštní péči. Obsahuje Pro-Vitamin A, kyselinu salicylovou a unikátní kombinaci AHA (alfahydroxykyseliny), které pomáhají čistit, odstraňovat a vylepšovat poškozenou oblast pokožky. Dermatologicky testováno.
Použití: 1-3x denně, řádně očistěte pokožku a konečky prstů nebo tampónkem naneste tenkou vrstvu přípravku na postiženou oblast pokožky.

62c80d4c7d0d9obrazek.png

Reklama