obrazek.png

Knihy Domek v Irsku a Rebelky z Oxfordu v hodnotě 798 Kč jsou připraveny pro 5 z vás! A jsou to:

  • nazdar
  • ladouch
  • strakata65
  • Plachá S.
  • Kahomar

Posíláme gratulace!

Domek v Irsku
6253e985ed042obrazek.pngUvelebte se v oblíbeném křesle a užijte si výlet za dobrým jídlem a pitím na krásný irský venkov
Hannah se rozhodla pro velkou životní změnu. Opustí kariéru úspěšné právničky z uspěchaného Manchesteru a vydá se na šestitýdenní kurz vaření v Irsku. Cestou se zastaví v Dublinu, kde si užívá všechno, co nové město nabízí – irské speciality, skvělé drinky a také společnost charismatického Conora, se kterým se náhodou seznámí. Když se další den přesune na malebný venkov a ubytuje se v útulném domku, zjistí, že to, co se stalo v Dublinu, tak docela v Dublinu nezůstalo… Kulinářská škola, ukrytá mezi krásně zelenými kopci, naučí Hannah víc než kuchařské základy.

Rebelky z Oxfordu
6253e98bcb956obrazek.pngOdvážné čtení pro výjimečné ženy!
Viktoriánská doba, magická scenérie Oxfordu, bojovnice za ženská práva a jeden neskutečně přitažlivý vévoda z Montgomery. Přečtěte si příběh o zakázané lásce a spalující vášni, kterou nedokážou spoutat ani svazující konvence a přísná etika. Také zbožňujete historické romance okořeněné pořádnou dávkou jiskření mezi hlavními hrdiny? Nechte se unést příběhem, který si vás získá od první stránky.