V toaletě se hromadí hodně nečistot, a proto vyžaduje mnoho pozornosti a pravidelnou péči. Toaleta je totiž náchylná k usazování bakterií, vodního kamene a nepříjemného zápachu. WC bloky Bref jsou proto skvělým pomocníkem, jak zajistit vaši toaletu čistou a svěží. Díky účinné pěně WC blok čistí toaletu při každém spláchnutí a poskytuje jí svěžest a lesk. Aby výsledek odpovídal vašim očekáváním, značka Bref přichází neustále s inovacemi. Tentokrát představuje vylepšené složení a design produktů Bref Power Aktiv, Bref Color Aktiv, Bref DeLuxe a Bref ProNature. Dopřejte své toaletě prvotřídní péči bez námahy.

Nový design a vylepšená technologie
WC bloky Bref prošly několika změnami. Kromě nového designu došlo k vylepšení také ve složení a účinnosti technologií.

Bref Color Aktiv
62bc672090a15obrazek.pngNejvýraznější změnou prochází kategorie WC bloků Bref Color Aktiv, která přichází na regály s inovativní technologií Odor Stop, díky které se na povrchu vody v toaletě vytváří ochranná bariéra proti nepříjemným zápachům. Při každém spláchnutí se tak v toaletě udržuje dokonalá svěžest. Čisticí pěna zároveň zabraňuje zachytávání nečistot a vzniku vodního kamene. Co se však nemění, je oblíbené zbarvení vody.

Bref Power Aktiv
Stejnou dávku svěžesti a čistoty poskytují i nové WC bloky Bref Power Aktiv s vylepšenou recepturou a o 50 % silnějším účinkem proti vodnímu 62bc674b9488cobrazek.pngkameni*. Díky složení se čtyřmi funkcemi – čisticí pěna, síla proti vodnímu kameni, ochrana proti nečistotám a extra svěžest – je toaleta dokonale chráněná před tvorbou a usazováním nečistot a zároveň neztrácí na svém lesku.

Bref DeLuxe
62bc67690372fobrazek.pngPro ještě větší svěžest a dlouhotrvající vůni s každým spláchnutím sáhněte po WC blocích Bref DeLuxe s rozpustnými parfemovanými perličkami. Unikátní technologie parfemovaných perliček zabezpečí ještě intenzivnější a dlouhotrvající vůni aktivovanou každým spláchnutím. Funkce aktivní čisticí pěny navíc poskytuje ochranu proti nečistotám a vodnímu kameni. Perličky neobsahují žádné mikroplasty a jsou ekologicky rozložitelné. Změnou prošel také design kuliček Bref DeLuxe, které jsou dostupné v elegantním květinovém obale.

Bref ProNature
62bc67849487bobrazek.pngVarianta WC bloků Bref ProNature ve své vylepšené verzi obsahuje až 95 % přírodně odbouratelných parfémů a zároveň má 100% recyklovatelný obal. Bref ProNature udržuje hygienicky čistou a svěží toaletu – odstraní nečistoty, vodní kámen a zanechá ji zářivě čistou.

Pro ještě čistější a svěžejší pocit sáhněte po Bref ProNature WC čističi. S ním důkladně vyčistíte usazený vodní kámen a nečistoty nejen uvnitř mísy, ale také na toaletní desce. Je dostupný s vůní grapefruitu a eukalyptu a jeho ekologické složení potvrzené certifikátem EU Ecolabel obsahuje až 99 % přírodních ingrediencí. Dosáhnete silného čisticího výkonu se sníženým dopadem na životní prostředí – Bref ProNature WC čistič je v novém 100% recyklovaném obale.

Vyberte si z nabídky Bref to nejlepší pro svou toaletu. Bref je zárukou prvotřídní kvality a účinné péče.

*Po několika spláchnutích v porovnání s neošetřeným povrchem toalety.

Balíčky s přípravky značky Bref v hodnotě 500 Kč posíláme:

  • Blanka1972
  • Goldie.333
  • hlavounova.p
  • koťátko15
  • teta Oli

 

62bdb048aa89bobrazek.png


62bc66f4dcd2dobrazek.png

Reklama