Rádi byste se setkali se slavnými osobnostmi a nedaří se vám je potkat v běžném životě? Nechte se přenést do světa slavných a alespoň na chvíli zažijte ten úžasný pocit ve společnosti hvězd, které znáte z filmového plátna. V rámci Věrnostního klubu máte šanci vyhrát vstupenky do Muzea voskových figurín Madame Tussauds.

Dotkněte se hvězd s Madame Tussauds. Speciální pražská výstava zdaleka nekončí!

Na speciální výstavě Madame Tussauds v Muzeu voskových figurín Praha (Celetná 6) se sešly osobnosti světového formátu, které čekají na vaši návštěvu. Více než 200 let zkušeností ve výrobě voskových figurín největších světových osobností představuje pro Madame Tussauds dědictví, které nemá konkurenci. Umělecké postupy používané k výrobě co nejrealističtějších postav zahrnují stovky neuvěřitelně detailních měření s cílem zajistit dokonalou přesnost. Výroba jedné figuríny s vypracováním veškerých detailů může trvat až čtyři měsíce. Madame Tussauds má v současnosti kromě dočasné pražské expozice 19 stálých atrakcí po celém světě.

Dopřejte si neopakovatelný zážitek! Pokud se i vy chcete setkat se svými oblíbenými hrdiny a pořídit si fotky s řadou hollywoodských idolů, stačí se zapojit do soutěže. Pět z vás získá dvě vstupenky na tuto speciální výstavu, která potrvá do konce října.

Více informací naleznete na www.madametussauds.com/Prague/

sd

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 červená srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 21. 9. ve 24.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama