5f0f0c318ddb3obrazek.png

Mikroplyšovou deku - Světle šedou od českého výrobce povlečení Zdeněk Staněk získá 5 z vás!

 • m.bartova
 • listicka
 • Žolík
 • Fionna
 • Myškomedvídek

Dopřejte svému šatníku něžné a voňavé pohlazení s aviváží Silan. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení. Užívejte si svěží pocit čerstvě vypraného oblečení, který trvá a trvá.

Balíčky aviváží Silan vyhrávají:

 • Fauna
 • jabla
 • Andrrejjka
 • nazdar
 • sardelka

5f2971c333089image.png

Zdraví by mělo být vždy na prvním místě. Balíčky Naturevita plné doplňků stravy v hodnotě 716 Kč vyhrávají:

 • ova9
 • free
 • 135evik
 • fanypol
 • Jitullinka

Také máte doma neustále hory nádobí a domácnost bez myčky si již nedovedete představit? Pak se podívejte zda jste nevyhrála balíčky Somat od společnosti Henkel:

 • očko modré
 • sasazu
 • žebro
 • nico.la
 • teptep

Všem výhercům GRATULUJEME.

5f2a79ec6b331obrazek.png

Somat Gold získal certifikát kvality TÜV

Somat Gold získal certifikát kvality na základě nezávislého hodnocení německých zákazníků, kteří dlouhodobě používají tento produkt a mají zkušenost i s dalšími podobnými. Tablety na mytí nádobí testovali během určitého období, následně byly výsledky vyhodnoceny a nejlepším značkám udělil německý testovací institut hodnocení kvality.

Podmínkou bylo, aby produkt otestovalo minimálně 100 zákazníků, kteří ho používali doma během stanoveného času. V hodnocení se přihlíželo k několika aspektům: celková spokojenost s používáním produktu, celková spokojenost s čisticím výkonem a celková spokojenost s ochranou a leskem nádobí. Zákazníci následně svou spokojenost vyjádřili v pětibodové stupnici. Aby se výrobek dostal mezi nejlepší, musel v každé kategorii dosáhnout minimální známku 2,2.

"Ocenění si velmi vážíme a těší nás o to víc, že je vyjádřením spokojenosti zákazníků. Je pro nás důležité, aby spotřebitelé v našich produktech nacházeli kvalitu a ty se pak staly součástí jejich domácnosti na dlouhou dobu,“ uvedla Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Laundry and Home Care Henkel SK / CZ.

Tablety k automatickému mytí nádobí Somat Gold přinášejí do domácnosti více komfortu, ještě lepší čisticí výkon a bonusem je prémiový vzhled. Účinná receptura v sobě ukrývá technologii hloubkového čištění, která si hravě poradí s připáleninami a účinně odstraní i zaschlé škrobové skvrny. Somat Gold je účinný proti skvrnám od čaje i kávy a perfektní výsledky mytí jsou viditelné již při 40 °C. Kromě funkce soli a leštidla, chrání sklo před korozí a má funkci rychlého schnutí.

Výhodou je také moderní obal pro maximální komfort – tablety jsou k dostání v prémiovém, znovu uzavíratelném, voděodolném a snadno skladovatelném obalu. Aby bylo použití Somat Gold tablet ještě jednodušší, tablety jsou zabalené ve fólii rozpustné ve vodě. Tabletu stačí vložit do dávkovače myčky a spustit mycí program.
5f2a79afdd3bfobrazek.png

Silan

Vyberte si některou ze svěžích vůní z klasické řady. Sáhněte například po oblíbené aviváži Silan Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, nebo si připomeňte levandulovou zahradu s atraktivní vůní Spring Levander. Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, portfolio Silan Aromatherapy je ideální volbou. Všechny tyto aviváže jsou obohaceny o vzácný relaxační olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů. Tento esenciální olej má příznivé účinky a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybrat si můžete z vůní magnólie, lotosu či divoké růže. Pro lidi s citlivou pokožkou je zase vhodná aviváž Silan Sensitive.

Kromě složení se změnil i design obalů celého portfolia, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu a následně se i jednoduše recykluje. Aviváže Silan jsou tedy mnohem šetrnější k přírodě.

Sjednocená vůně s aviváží

Dopřejte svému šatníku letní osvěžení s oblíbenými perličkami Silan Perfume Pearls, které se rozšířily o dvě nové varianty: osvěžující Fresh Sky a okouzlující Magic Magnolia. V případě obou novinek se jedná o sjednocení vůně s klasickou aviváží. V nabídce perliček i nadále zůstávají fialová varianta Magic Affair a zelený Clean Fresh.

Perličky Silan Perfume Pearls je vhodné použít pro materiály, které se s aviváží nekamarádí. Zejména v případě funkčních materiálů či používání sušičky je třeba na aviváž zcela zapomenout. Díky technologii Micro-Pearls se vůně z perliček uvolňuje při každém pohybu a doprovázet vás bude běhe

V balíčku se můžete těšit na:

Nepřiměřenou autoimunitní reakci pomohou zbrzdit omega3
5f2a7150577d1obrazek.pngOvšem závažnější stav může potkat i jinak zcela zdravé jedince. Ve chvíli, kdy se člověku dostane vir do organismu, spustí se imunitní reakce. Tělo se začne bránit a bojovat proti infekci. Bohužel v některých případech dojde k tzv. cytokinové bouři. Při ní to imunitní systém zkrátka přežene a vyvolá obrovskou reakci, která poškozuje jakékoliv orgány. Tato nepřiměřená reakce imunitního systému může zásadně zhoršit průběh nemoci. Vědci však nezahálí a zkoumají, co s tím. Státní zdravotní ústav proto přišel s doporučením, že mohou pomoci omega-3 mastné kyseliny, které vedou k průkaznému zlepšení imunitního systému a mohou snížit produkci látek spojených se zánětem. Nejde o specifický antivirový efekt, ale o obecnou podporu imunitních funkci těla.

Není proto rozhodně na škodu se předem připravit a omega-3 užívat. Vybírat byste však měli koncentrovanější doplněk stravy s co nejvyšším obsahem EPA a DHA. Pořídit si můžete třeba přípravek Naturevia Omega 3 One-a-Day, jehož jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více EPA a DHA oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Proto stačí jen jedna kapsle denně a získáte dostatečnou dávku potřebných látek.

Vitaminová podpora pro imunitu
5f2a715acf539obrazek.pngKromě omega-3 také SZÚ připomíná, že by lidé měli myslet i na vitaminy a na zdravou stravu bohatou na zeleninu a ovoce. Z vitaminů konkrétně zmiňuje déčko a poukazuje na fakt, že mnohé studie dokazují, že jeho nedostatek souvisí s celou řadou zánětlivých onemocnění. Proto bychom na něj neměli zapomínat a měli bychom tento supervitamín pravidelně užívat. Tím spíše, pokud patříme k rizikovým skupinám nebo trpíme obezitou, osteoporózou či máme tmavší pigment. Naordinovat si můžeme například doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, jehož jedna maličká tableta s přehledem pokryje potřebnou denní dávkou déčka.Síla brusinek a manóza
5f2a716a51ad4obrazek.pngNejedna žena zná důvěrně řezání a pálení, které jsou prvními signály problémů močových cest. Pokud se objeví, není nač čekat a je potřeba se rovnou vrhnout do boje. Pomoct přitom může příroda a novinka Naturevia UroPerfect Manóza Rapid. Ta obsahuje účinnou kombinaci silného extraktu ze severoamerických brusinek a D-manózu, které společnými silami brání v usazování bakterií E.coli v močových cestách. Je to výhodná kombinace, protože D-manóza působí rychle a brusinky naopak dlouhodobě. Nechybí ani zlatobýl, jenž působí močopudně, takže nebezpečné patogeny pomůže z těla vyplavit a tím zabrání jejich množení. Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém pro případné ohrožení zánětem. Doplněk stravy je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Úleva by se měla dostavit brzy.

m dlouhých 20 týdnů.

Reklama