6034ee6c434a6obrazek.png
Levandule je původem středomořská bylina, její název pochází z latinského slova “lavare“ – omývat se. Před vynálezem mýdla se lidé myli vodou, do níž byla levandule přidána. Je charakteristická příjemnou vůní, díky které si okamžitě získala oblibu žen a začala se přidávat do koupelí, mýdel, parfémů, krémů a vonných olejíčků. Vdechování levandulových silic pomocí aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí antistresově. Masáž těla pomocí přípravků s obsahem levandulové silice ulevuje při revmatických bolestech a zmírňuje svalové napětí.

Pro tři z Vás máme připravený Antistress balíček pro domácí lázně – Levandule & Vřídelní sůl v hodnotě: 495 Kč

Výhry jsou aktivní od pondělí 1. 3. do neděle 7. 3. 2021.

Co je potřeba pro výhru Antistress balíček pro domácí lázně – Levandule & Vřídelní sůl od značky Manufaktura udělat?
6034ee5a830e2obrazek.png
Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 7. 3. 2021 ve 23:59 hodin.

Antistress balíček pro domácí lázně – Levandule & Vřídelní sůl od značky Manufaktura získají 3 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

6034ee872d0bdobrazek.pngZasoutěžte si s námi o balíček s levandulí a vřídelní solí od české značky Manufaktura. Oblíbená řada je inspirována tradicí a historií slavného lázeňského města Karlovy Vary a antistresovými účinky aromatické levandule. V kosmetických produktech této řady je použita cenná vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů a vysoce kvalitní rostlinné výtažky, oleje a byliny. Vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů dodá pokožce důležité minerály.

I když nyní trávíte většinu část času doma, dopřejte si malý únik, aniž byste opustila zdi svého bytu. Zavřete za sebou dveře své koupelny, dopřejte si chvilku pro sebe a načerpejte novou sílu… Napusťte si vanu plnou teplé vody, přidejte relaxační výživnou koupel, vypněte myšlenky a užijte si dokonalou relaxaci. Posledních zbytků svalového napětí Vás zbaví masáž plosek nohou a rukou za použití krému s bambuckým máslem.

Balíček obsahuje: Antistres zvláčňující sprchový gel s vřídelní solí a levandulí , Antistres výživnou koupel s vřídelní solí, mandlovým olejem a levandulí  a Pečující krém na ruce & nohy s vřídelní solí, bambuckým máslem a levandulí
6034eec2b749eobrazek.png

 

Reklama