Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte úžasné knihy Léto v Kavárně nových začátků a Jsi tam? z nakladatelství Cosmopolis v hodnotě 878 Kč.

Výhru získá 5 z vás!

62bc40b987c18obrazek.png

Léto v Kavárně nových začátků
Věříte na zázraky? Tady se dějí.
Vítejte v Kavárně nových začátků, která stojí na vysokém útesu, kde si připadáte jako na konci světa. Podávají se zde luxusní čaje, skvělé chleby a originálně zdobené cupcaky. Turisty i místní tu čeká veselý smích, společnost a bezpečí. Jako denní specialitu tu totiž mají na menu srdečné přivítaní.
Laura Walkerová se rozhodla sebrat pubertální děti a vyrazit na léto z Manchesteru za prací do Dorsetu. Děti z toho nejsou ani trochu nadšené, a dokonce i Lauřini rodiče se obávají, že jí přeskočilo.
Ale Laura dobře ví, že od smrti manžela Davida už uplynuly dva roky a je na čase jít dál. Nalézt způsob, jak bez něj žít, a ne jen přežívat. Najít si nové místo na světě a nějak vyplnit prázdnotu, která rodině po něm v životě zbyla.
V Kavárně nových začátků se nepodávají jen dobroty, ale nabízí tu i druhou šanci prožít život na maximum...

Jsi tam?
Kde jsou ty spokojené roky plné svobody?
Nina je autorkou kuchařek, má vlastní byt, skvělé kamarády a milující rodinu. Od rozchodu je několik let sama. V den svých dvaatřicátých narozenin se rozhodne přihlásit na seznamku, kde se potká s Maxem, který jí na konci první schůzky řekne, že si ji jednoho dne vezme. A co je překvapivější – Nina si na okamžik, po letech nedůvěry k lásce, dovolí uvěřit.
Nová láska nemohla přijít v lepší chvíli. Ninin život je totiž harmonický jen na první pohled. Kde jsou ty šťastné a dobrodružné roky plné svobody po třicítce, které jí slibovaly časopisy, které hltala od puberty? Místo toho ji všichni pomalu, ale jistě opouštějí. Přátelství vyprchávají, kamarádky se vdávají a mají děti, ex-partneři se zasnubují, současní partneři potichu a bez vysvětlení mizí.

Výhry jsou aktivní od pondělí 5. 9. do neděle 11. 9. 2022.

Co je potřeba pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 2 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 11. 9. 2022 ve 23:59 hodin.

Skvělé knihy Léto v Kavárně nových začátků a Jsi tam? z nakladatelství Cosmopolis v hodnotě 878 Kč získá 5 z vás!

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí, se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí!

Reklama