Brusinka - lesní bohatství s obrovským množstvím vitamínů, minerálů a antioxidantů. O výjimečných účincích ukrytých v malých bobulkách vypovídá i legenda, podle které je využívali indiáni k léčení ran způsobených jedovatými šípy nepřátel. Brusinka je známá především jako bojovník proti urologickým problémům, působí protizánětlivě, přispívá ke snížení hladiny cukru v krvi, posiluje imunitní systém a potlačuje únavu. Přináší také mnoho benefitů pro naši krásu – pyšní se vynikajícími hydratačními, zjemňujícími, rozjasňujícími a omlazujícími účinky. A proto jsme tento červený poklad našich lesů ukryli do Vašich oblíbených kosmetických produktů. Receptury jsme doplnili o mnoho dalších přírodních aktivních látek, a vznikla tak nová báječná řada. Doprovází ji hřejivě jiskřivá ovocná vůně a něžný design.

Představujeme Vám limitovanou edici Brusinka, která Vás ze svého příjemného hřejivého objetí jen tak nepustí…

Ve výherním balíčku se můžete těšit na Zvláčňující & ochranný balzám na rty s bambuckým máslem a výtažky z brusinek a Zjemňující & ochranný krém na ruce s mandlovým olejem a výtažky z brusinek.

Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 9.9. do neděle 15. 9. 2019.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 1 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 15.9. ve 23:59 hodin.

Balíček Manufaktura BRUSINKA je připraven pro 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Zvláčňující & ochranný balzám na rty s bambuckým máslem a výtažky z brusinek
Dopřejte svým rtům rozpustile něžné polibky s bezalergenní jiskřivou ovocně sametovou vůní brusinek. Malý pomocník plný přírodních zázraků Vám jich dopřeje nespočet. Regenerační a vyživující bambucké máslo spolu s obsaženými přírodními oleji rty intenzivně hydratuje a regeneruje. Extrakt z brusinek se pyšní omlazujícími a zjemňujícími účinky. Včelí vosk chrání rty proti nepříznivým vnějším vlivům, vytváří na nich ochrannou vrstvu a umocňuje působení dalších pečujících látek, zatímco sám hluboce vyživuje a zvláčňuje. Díky hebkému a jiskřivě voňavému objetí, které hedvábně jemný balzám poskytuje, budou Vaše rty s přidáním Vašeho úsměvu dokonalé.

Zjemňující & ochranný krém na ruce s mandlovým olejem a výtažky z brusinek
Také máte svůj oblíbený krém na ruce neustále při sobě? Na pracovním stole, v kabelce, autě, na nočním stolku… Správně! Ruce patří k nejvíce namáhaným částem našeho těla, a proto potřebují pravidelnou péči. Dopřejte jim ji v podobě hydratačního a ochranného krému na ruce a rozmazlete jejich pokožku jemným objetím obsahujícím rozjasňující výtažek z brusinek, zvláčňující a regenerační mandlový a ovesný olej. Bambucké máslo, panthenol a beta-glukan představují oblíbené pečující, zklidňující a revitalizující ingredience, s kterými bude péče o Vaše ruce dokonalá. Krém se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a je doprovázen úžasnou bezalergenní ovocně hřejivou vůní, která potěší i Váš nos.

Reklama