Dnes uděláme radost nejedné z vás. Dnes vyhlásíme celkem sedm výherců Věrnostního klubu. Jste zvědavé? Nebudeme to prodlužovat, tady jsou výherci! Všem výhercům GRALUJUJEME!

Kdo vyhrává: Balíček Rexona PRO NI a PRO NĚJ:

  • Elis19
  • libuno
  • Kateřina Fárová
  • Sametka
  • slávenka

Originální kabelku s. Oliver v hodnotě 1399 Kč vyhrává:

  • V19

Epilátor Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč posíláme výherkyni:

  • Myškomedvídek

Na jaké balíčky se mohou výherci těšit?

Balíček Rexona PRO NI a PRO NĚJ

Rexona – to je garance ochrany proti pocení. Rexona patří mezi celosvětově neprodávanější výrobky v kategorii deodorantů a antiperspirantů. Vybrat si můžete z mnoha produktů určených pro ženy i muže, a to jak tuhé, tak i sprejové a roll-on antiperspiranty.

Patentovaná technologie MotionSense™ umožňuje produktům značky Rexona být o krok napřed před mnoha konkurenčními výrobky stejné kategorie i samotným pocením. Výrobky Rexona obsahují mikrokapsle, které se z povrchu podpaží postupně uvolňují – čím více jste aktivnější, tím více se mikrokapsle prolomují a dodávají vůni.
Zkuste i vy spolehlivou ochranu před pocením značky Rexona a řekněte sbohem nepříjemnému pocení.

Originální kabelka s. Oliver v hodnotě 1399 Kč

Mezinárodní módní a lifestylová značka s.Oliver, založená Berndem Freierem v roce 1969, slaví padesáté výročí. U této příležitosti uvedla v září na trh exkluzivní výroční kolekci odvolávající se na úspěšný příběh rodinné značky, která prorazila na módním poli s kostkovanými košilemi. Celá výroční kolekce zdůrazňuje rodinného ducha, který je pro značku s.Oliver typický, a humorně si hraje s každodenními situacemi.
Kolekce Madras je založena na autentických barvách, jako je jasně červená, námořnická, královská modrá, výrazná kari žlutá, bílá nebo šedá, které jsou pro s.Oliver charakteristické. Doplňky, jako jsou tašky, šály, čepice nebo prošívané tašky, dokonale ladí s rodinnou tématikou.

Epilátor Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč

Epilátor Braun Silk-épil 3 má nejen dvě rychlosti, speciálně navržený ergonomický tvar a moderní, kompaktní design, ale je vybaven i několika velmi praktickými prvky. Prvním z nich je využití jedinečných hrotů SoftLift, které zvedají rovně ležící chloupky a navádí je k pinzetám. Tím zajišťují jejich rychlé a důkladnější vytržení. Dále jsou to integrované masážní válečky, které jemně stimulují a masírují pokožku a umožňují tak neuvěřitelně jemné odstranění chloupků s trvanlivostí až čtyři týdny. Novinkou u tohoto modelu je Smartlight – chytré světýlko, díky němuž již při epilaci neopomenete žádný chloupek. Pro větší pohodlí je epilátor dodáván společně s výměnnou holicí hlavou, vhodnou pro depilaci na velmi citlivých místech. Ženy a dívky tak získávají při nákupu dvě možnosti odstraňování chloupků - nejen vytrhávání, ale také holení.

Reklama