avon-maximadara.png

Kdo se může těšit na krásné vůně Avon Maxima „PRO NI“ a „PRO NĚJ“?

Tady jsou výherci:

  • lenocka169
  • Simi10
  • ohnivazenaMagdalena

Toaletní parfém Avon Maxima

5d8372e929889obrazek.pngAvon Maxima byl navrhnutý z těch nejkvalitnějších surovin, aby zachytil jedinečnost a sebevědomí dávných dob, ale s moderním probuzením. Svůdná vůně je tvořená jiskřivými luxusními tóny slamihy písečné, úžasné sametové nektarinky, které jsou ozdobené věncem sambakového jasmínu. Květ slamihy píšečné symbolizuje věčnost a jeho olej slibuje mládí. Říká se, že dokáže najít rány v našem nitru a jemně jich zacelit.

Dámská vůně je inspirována bohyní Hestia, která představuje koncentraci, duševní pokoj a vazbu mezi starým a novým. Jejím symbolem je kruh, ve kterém udržuje věčný oheň. Zmocněte se tak s voňavou novinkou božského ohně, nechejte vzplanout svou vnitřní sílu a zanechte po sobě výraznou stopu. Smyslný a mýtický parfém Avon Maxima ztělesňuje vnitřní ženskou věčnost spojenou s elegancí. Díky své božské vůni dává parfém ženám zářivou krásu bohyně, sílu a vyrovnanost.

avonmaxima.jpg

Pánská vůně dodává mužům seběvědomí a obsahuje dynamickou kompozici spojující aromatické olibanum, svěžest mandarinkových listů a intenzivní akord tvrdých dřevin.

5e32e4982c0eaobrazek.png

Reklama