Balíček přípravků značky Persil Odor Neutralization od společnosti Henkel získává:

 • Denina91
 • Micka4411
 • kvapča
 • Ellucy
 • janeve

Elixír krásy Riche Créme od Yves Rocher v hodnotě 1 049 Kč získávají 3 z vás:

 • tajnostii
 • miška03
 • jija

Výhercům GRATULUJEME. Užijte si krásné výhry.

Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácných olejů pro jejich výrazné účinky v boji proti stárnutí pleti. Složení produktů Riche Créme je dnes navíc obohaceno o olej z 1000 růží, který napomáhá regeneraci a výživě pleti.
obrazek.pngŘada Riche Créme byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti, kterou trápí výrazné projevy stárnutí. Pleť je okamžitě zářivější, získává pocit pohodlí a obnovuje svou přirozenou pružnost. Den za dnem je pokožka jemnější, vrásky a rýhy jsou eliminovány. Už po prvním měsíci používání působí pleť mladším dojmem a září zdravím.

Jemná nemastná textura Elixíru krásy intenzivně regeneruje, pečuje o pokožku a zanechává ji okamžitě jemnou, rozzářenou a vyhlazenou. Po jednom měsíci používání je pokožka intenzivně vyživená a regenerovaná. Sérum se snadno vstřebává a připraví tak pleť na nanesení denní péče či noční péče. Složení testované pod dermatologickým dohledem.

Damascénská růže - síla ženskosti
5f5b2f3019257obrazek.png
Keř damscénské růže je malý a trnitý, vysoký 1 až 2 metry. Jeho výrazné aromatické květy bývají zpravidla růžové nebo bílé. Tato květina je nejčastěji využívána parfuméry pro svou květinovou a překvapivě svěží vůni.
Růžový vosk z damascénské růže je vzácný a získává se dlouhou sklizní a precizním extračním procesem. K jednomu kilogramu růžového vosku je potřeba jedné tuny těchto květů. Spolu s jojobovým olejem tvoří jednu z nejvýraznějších složek řady Riche Créme.

Jak používat sérum krok za krokem?
5f5b2f50b2701obrazek.png

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Vhodně zvolená péče je základem zdravé a krásné pleti. Péče napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky.

Vysoce regenerační péče Riche Créme je vhodná pro denní a noční použití.

Benefity produktu

 • Respekt k pokožce i k přírodě
 • Bez minerálních olejů
 • Obalový karton pochází z plánované výsadby lesů

S tím souvisí i obměna šatníku a praní či čištění oblíbeného oblečení. Účinným pomocníkem vám bude nový prací prostředek Persil Odor Neutralization. Ten v sobě ukrývá novou technologii pro neutralizaci zápachu, proto jakémukoli oblečení vystavenému neustálému používání nebo aktivnímu životu navrací svěžest a čistotu.

Výhry jsou aktivní od pondělí 7. 9. do neděle 13. 9. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíček přípravků značky Persil Odor Neutralization od společnosti Henkel udělat?
5f2a7b900d92aobrazek.png

Pokud je aktivní nebo uspěchaný život pravidelnou součástí vašeho života, pak rozhodně víte, co znamená péče o oblečení. Zejména dlouhé dny v kanceláři či pravidelná hodinka cvičení v posilovně jsou skutečnou zkouškou pro svěžest oblečení. Nepříjemné zápachy mohou být důvodem, pro které jste se raději rozhodli zbavit oblečení – dočasně nebo nadobro.

Podobné aktivity sice v kalendáři nyní nemáme, nicméně i toto je čas, kdy bychom se měli věnovat svému oblečení a navracet mu původní čistotu a svěžest. Prací prostředek Persil Odor Neutralization s novou technologií neutralizace zápachu během praní neutralizuje intenzivní pachy a vy tak můžete nosit vaše oblečení bez obav, že by se hned při prvním pohybu nepříjemný odér vrátil.

Až pro 93 % spotřebitelů je nepříjemným problémem zejména zápach potu a mastnoty, který se zachycuje do oblečení. Persil nabízí dlouhodobé řešení pro navrácení svěžesti a čistoty. V prvním kroku se během praní oblečení důkladně čistí i od těch nejhlubších nečistot a zaschlých skvrn, a to díky technologii hloubkového čištění se speciální směsí enzymů.

Ve druhém kroku působí technologie Odor Neutralization, která neutralizuje nežádoucí pachy, a dokonce předchází jejich vzniku. Jak je to možné? Tato společností Henkel patentovaná technologie pronikne hluboko do vláken oblečení, kde dokáže neutralizovat nepříjemný zápach, a dokonce umí vytvořit ochrannou bariéru, která brání usazování nepříjemných pachových molekul.

Na rozdíl od běžný pracích prostředků tak nový Persil Odor Neutralization zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken a vaše oblíbené oblečení tak zahalí dlouhodobou, svěží a ničím nerušenou atraktivní vůní. Tento benefit oceníte především v péči o textilie směsné a vyrobené ze syntetických vláken, které jsou pro svou strukturu citlivější na zápach.

Čelí vaše oblečení nepříjemnému zápachu? Vyzkoušejte a nechte se unést ničím nerušenou a dlouhodobou svěžestí beze skvrn!

Nový Persil Odor Neutralization proti silným zápachům je k dispozici ve variantě Regular pro bílé a stálobarevné prádlo, Color pro prádlo barevné a oblíbených pracích disků Persil Discs 4v1.
5f2a7bea8bc82obrazek.png

Reklama