Poukaz na nákup zboží do sítí prodejen do F&F v hodnotě 500 Kč získávají:

 • tkanicka15
 • mirindda
 • domcikhr
 • Asarina1
 • Jitule696

Na balíček Santé pro krásné nohy se mohu těšit:

 • Zuzizuzina
 • Domatr
 • SuzieNovak
 • Gomby54
 • Billikova.Marie

Balíček knih nakladatelského domu Grada - Med v hlavě, marmeláda v srdci, Neviděla jsem tě přicházet a Den, kdy jsme se potkali putuje za:

 • tlustoska
 • FAXÍK
 • Kahomar
 • Majoranka1997
 • sipeji

Sada štětců Mary Kay® v hodnotě 1 390 Kč udělá radost těmto výhercům:

 • V19
 • Hanyna
 • Terezka Dvořáková
 • poštolka
 • Andvejka

Všem výhercům GRALULUJEME! Užijte si prázdniny a soutěžte s námi. V brzké době se můžete těšit na Hledací soutěž i Samolodě! Buďte s námi a mějte pohodové léto.

Na jaké výhry se můžete v balíčcích těšit?

Sada obsahuje pět vysoce kvalitních a přesně tvarovaných štětců, které jsou ideální na vytváření nejrůznějších vzhledů. Štětce jsou zabaleny ve stylovém pouzdře k pohodnému přenášení.
5f0f097bee733obrazek.png

Sadu štětců Mary Kay® v hodnotě 1 390 Kč získá 5 z vás.

V sadě najdete:
5f0f0998d5137obrazek.png

Štětec na pudr vám díky svému preciznímu zaoblení umožní během okamžiku bezchybně nanést jemnou vrstvu podkladu. Ať už chcete mít neutrální nebo kouřové líčení očí, jakýkoliv styl bude dokonalý díky třem chytrým štětcům na oční stíny (Štětec na záhyb oka/ Štětec na stínování očí/ Štětec na oční stíny), které vám pomohou stíny snadno nanášet, rozmazávat i ohraničovat. Štětec na tvářenku – jeden štětec, 3 různé úhly na konturování, zvýraznění a nanášení tvářenky.

Více inspirace najdete na stránkách www.marykay.cz
5f0f09b1446c6obrazek.png

Britská značka F&F, která se dlouhodobě inspiruje u předních módních návrhářů, kombinuje nejnovější trendy s dostupnými cenami. Nabízí široký sortiment stylového oblečení doslova pro celou rodinu, samozřejmostí jsou kvalitní materiály, poctivé zpracování a střihy, ve kterých se budete cítit pohodlně a šik.
5efda71c6bffdobrazek.png
Vyberte si z nabídky dětského, pánského i dámského oblečení pro všechny příležitosti.
5efda73014960obrazek.png
Navštivte jedno z více než 100 oddělení F&F v obchodech Tesco a užijte si nejlepší část svých týdenních nákupů.

Více inspirace najdete na Facebooku www.facebook.com/ffceskarepublika/

5efda6f826295obrazek.png

 

5f070e97cedb3obrazek.pngSANTÉ GEL NA UNAVENÉ NOHY
Kdo by neznal ten pocit, že máte místo nohou dvě těžké konve! Únavu z toho, jak jste celý den na nohou a často v nevhodných botách, naštěstí pomůže zmírnit Gel na unavené nohy od české značky SANTÉ.
Gel je vhodné používat při pocitech těžkých a unavených nohou. Příjemně chladí a navozuje pocit svěžesti. Obsahuje extrakt z kaštanu, jenž je známý pro svou schopnost zvyšování elasticity cévních stěn a jejich zpevňování. Rovněž působí protizánětlivě a je vhodný při výskytu křečových žil. Další účinnou látkou je panthenol. Ten pokožku regeneruje, zklidňuje a zanechává ji vláčnou.
Gel doporučujeme aplikovat 2x denně pomocí jemného vmasírování od chodidel směrem k srdci.
SANTÉ GEL NA UNAVENÉ NOHY, 200 ML pořídíte za doporučenou cenu 109 Kč.

5f070e91538c5obrazek.pngSANTÉ BALZÁM NA ZVLÁČNĚNÍ KŮŽE
Trápí vás tvrdnoucí kůže na nohách? Pak vyzkoušejte Balzám na zvláčnění kůže od české značky SANTÉ!
Přípravek je vhodné používat k pravidelné péči o pokožku nohou. Kombinace makadamového oleje, vosků a glycerinu činí tento produkt výborným přípravkem pro zjemnění a zvláčnění pokožky vašich nohou. Extrakt z makadamového oleje má silný antioxidační účinek a působí hloubkově. Pokožka zůstane po použití velmi dobře hydratovaná a pružná.
Balzám doporučujeme aplikovat, za pomoci jemného vmasírování od chodidel směrem k srdci. Zvláště vhodné je použití po pedikúře.
SANTÉ BALZÁM NA ZVLÁČNĚNÍ KŮŽE, 200 ML pořídíte za doporučenou cenu 109 Kč.
5f070ea243296obrazek.png

Více informací o péči o nohy a zdravém obouvání najdete např. na www.pohodlipronohy.cz

5f0f0b1b0ac68obrazek.png

Med v hlavě, marmeláda v srdci

5f0f0a64ab624obrazek.png

Román o rodině, důležitých věcech v životě a humorných situacích kolem dědečka s alzheimerem. Tilda vzpomíná, jak se svým dědečkem, který onemocněl alzheimerem, prožila naplno, s láskou a se smíchem každou chvíli. Dnes žije poklidný život s manželem a dvěma dětmi, jen jako by během dospělosti odložila samu sebe. Navíc s obavou sleduje, že její tatínek začíná být trochu zmatený. Tilda tedy opráší nejen vzpomínky, ale i svůj život…

Neviděla jsem tě přicházet

5f0f0a3ab63c5obrazek.png

Svěží romantický příběh – praštěný, vtipný a plný osudových zvratů. Pro čtenářky Den kdy jsem zahlídla lásku od Josie Silverové. Zara procestovala svět a nikde se necítí doma. Jim nikdy neopustil Liverpool a má pocit, že v životě nic nezažil. Jejich životy se střetnou, když se Jim raduje z nečekané výhry a vidiny lepšího života, zatímco Zara přes slzy takřka nevidí... a během okamžiku jeho sen rozmetá na kusy. A tak začíná den, který jim oběma změní život.

Den, kdy jsme se potkali

5f0f0a4ad4330obrazek.png

Deset let, deset setkání. Dva lidé. Jedna dechberoucí romance. Stephanie a Jamie se do sebe zamilují na první pohled. Jenže jsou oba zadaní a nechtějí ublížit svým blízkým. Jejich pouto je tak silné, že se rozhodnou zůstat přáteli a každý rok spolu prožít jeden výjimečný den. Jejich vzájemná láska ale rok od roku roste, zatímco partnerské vztahy upadají. Opravdu mohou být šťastní jen jeden den v roce?

Reklama