62bc3f3b8586cobrazek.png

Poslední slib
Malý medailon ukrývá velkou minulost
Tara Richardsová byla ještě dívka, když přišla o matku. Když Tara po letech dostane dopis od londýnského advokáta, jeho obsah s ní otřese. Někdo jí zanechal klíč od bezpečnostní schránky, v níž se skrývá předmět, který změní vše, co si Tara myslela, že ví. Zavede ji na cestu do Španělska, kde hledá odpovědi, které ji pronásledují už čtyřicet let.
Violet lituje svého rozhodnutí vycestovat do zahraničí bez své čtrnáctileté dcery. Zatímco slunce zapadá za obzory hor nad starodávnou španělskou vesnicí, připomíná si, že to dělá pro jejich budoucnost. Dnešní noc, 4. června 1978, pro ně bude začátkem nového života. Tato noc skutečně změní Violetin osud, a to tím nejneočekávanějším způsobem…

Nečekané přiznání
Čeho se bojíte tak moc, že se radši přiznáte k vraždě?
Když je na příjezdové cestě domu v Dentonu nalezeno tělo mladého studenta s fotografií připnutou na límci, je detektiv Josie Quinnová na místě činu jako první. Dům patří Gretchen Palmerové, obětavé člence Josiina týmu, která ale zmizela.
Josie ani na okamžik neuvěří, že by pachatelem mohla být Gretchen, a pracuje nejen na tom, aby vyřešila smrt mladíka, ale i na tom, aby našla svoji kolegyni. Jenže ta se o pár dní později sama přihlásí na policii a chce se nechat zatknout. Josie ví, že Gretchen v žádném případě vrahem být nemůže. Ale proč by se přiznávala k vraždě, kterou nespáchala?
Při pátrání v Gretchenině životě obestřeném spoustou záhad a bílých míst Josie odhalí souvislost mezi chlapcem, fotografií a zničujícím případem z Gretcheniny minulosti. Ale když už si Josie myslí, že začíná rozmotávat spletená vlákna případu, stane se ve městě další zločin – tentokrát brutální vražda mladého páru. Dokáže Josie zjistit pravdu včas, aby zachránila svou kamarádku před doživotním vězením, nebo jistou smrtí?

Úžasné knihy Poslední slib a Nečekané přiznání z nakladatelství Cosmopolis v hodnotě 878 Kč posíláme:

  • krokodyl
  • verag
  • Karla258
  • palia
  • Hanula

PARFÉM SIGNATURE FOR HER, ORIFLAME

signa.jpg

Vůně Signature PRO NI a PRO NĚJ od Oriflame získávají:

  • gaguška
  • VV7
  • theodorka1
  • varan
  • Pilz

PARFÉM SIGNATURE FOR HER, ORIFLAME

Těžko se loučíte se spotřebovaným flakonem oblíbeného parfému, protože má krásný design? Seznamte se s vůní Signature, jejíž unikátní dřevěný obal využijete třeba jako rámeček na vzpomínky, které dotvářejí vaši osobnost. Dřevo je získáváno odpovědným způsobem, neboť ochrana přírody, její rozmanitosti a krásy je prioritou společnosti Oriflame. Signature for Her jiskří půvabem a ženskostí, které do vůně vnáší pikantní růžový pepř. Srdce parfému skrývá mnohá tajemství, v tomto odhalíte květinové tóny levandule, která hýří spoustou odstínů a dodává parfému ještě více ženskosti. Vůně Signature se stane vaším nezaměnitelným podpisem.
Cena: 1 099 Kč, 50 ml
K dostání na e-shopu oriflame.cz

signa1.jpg

PARFÉM SIGNATURE FOR HIM, ORIFLAME
Kdyby se šarm a elegance daly zhmotnit, jejich jméno by bylo Signature, Signature for Him. Nadčasová vůně cedrového dřeva s dotekem jantaru nenechá nikoho na pochybách, že její nositel je skutečnou osobností s jedinečným charakterem. Obohacení hebkých nádechů cedrového dřeva o pikantní tóny růžového pepře vůni dodává příslib vzrušení. Designový dřevěný rámeček lze snadno rozebrata dále použít, například pro vystavení fotografie. . Použité dřevo je získáváno odpovědným způsobem, neboť ochrana přírody, její rozmanitosti a krásy je prioritou společnosti Oriflame. Vyjádřete své pravé já vůní Signature.
Cena: 1 099 Kč, 50 ml
K dostání na e-shopu oriflame.cz

signa2.jpg

Reklama