Na nevyzpytatelné podzimní počasí je nejlepší mít v záloze kvalitní knihu. Ať už pro čtení pod posledními paprsky slunce babího léta, nebo v posteli za sychravých dnů. Tak si pospěšte a přihlaste se o knihu TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI Dona Miguela Ruize a Barbary Emrys. Máte na to už jen pár hodin!

dontoltecke

Knihu vydává exkluzivně nakladatelství HarperCollins Polska. Do češtiny TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI přeložil Kamil Pinta (The Toltec Art of Life and Death/ El Arte Tolteca de la Vida y la Muerte).

Don Miguel Ruiz je českému čtenáři velmi dobře známý. Kniha ČTYŘI DOHODY, které se po celém světě prodalo více než 7 milionů, oslovila i spoustu čtenářů u nás. Inspirovala i Jaroslava Duška k realizaci stejnojmenného divadelního představení.

Kniha TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI nechá čtenáře nahlédnout do mysli duchovního mistra a s bezpříkladnou otevřeností vykresluje jeho osobní vývoj. V románu, který je završením celoživotního učení, don Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace. Úryvek z ní si můžete přečíst zde.

Don Miguel Ruiz prodělal v roce 2002 těžký infarkt, po němž strávil devět týdnů v kómatu. Rozhovor s ním naleznete zde.

ruiz

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 3 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí dnes, tedy 22. 9. v 15 hodin.

Vylosujeme 5 výherců.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama