cl3.jpg

Na balíček Figaro a Milka se mohou těšit:

  • jahanicka
  • slečna Fifi
  • theodorka1
  • VV7
  • Sametka

V balíčku najdete 2x Figaro Tatiana a 10x I Love Milka srdce.

Výherci balíčku Růže & Vřídelní sůl od Manufaktury jsou:

  • Řeřicha
  • Viktorie1981
  • setury
  • vlaštovkaa
  • jita83

Všem výhercům gratulujeme!

Generacemi prověřená chuť - Tatiana Figaro
Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.

To nejjemnější potěšení - I Love Milka srdce
Maminky jsou těmi nejdůležitějšími osobami v našem životě. Už brzy budou všechny slavit svůj velký svátek. Jak tedy potěšit právě tu svou? Jemné pralinky Milka jsou tou nejlepší možnou volbou. V elegantním balení se ukrývají malá čokoládová srdíčka z pravého alpského mléka s lískooříškovou krémovou náplní. Navíc je na každé krabičce prostor, do kterého můžete vepsat své mamince vzkaz, kterým jí dáte najevo svou lásku a to, co pro vás znamená. Každé balení bude tedy originál. Darujte maminkám hned dvě překvapení v jednom a zaručeně jí tím vykouzlíte úsměv na tváři.

clanek.jpg

Kosmetika s růží a vřídelní solí Manufaktura je inspirována tradicí a historií slavného lázeňského města Karlovy Vary a příznivými účinky romantické a regenerační růže. V kosmetických produktech této řady je použita vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, výtažky z růže, růžová voda či olej a další cenné rostlinné ingredience. Originální karlovarská vřídelní sůl přirozenou cestou přispívá k prokrvení, osvěžení, regeneraci a zjemnění pokožky. Výtažek z růží napomáhá proti předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její pružnost, zmírňuje dopady slunečního záření a předchází ztrátě vody z pokožky. Růže je navíc již odpradávna symbolem lásky, krásy a její vůně působí jako afrodiziakum a antidepresivum.


5eb3dae4d85b9obrazek.png
Zjemňující sprchový gel s vřídelní solí a růžovými výtažky
Přeneste se během sprchování alespoň na chvíli do voňavého sadu plného kvetoucích romantických růží. Jemný sprchový gel s karlovarskou vřídelní solí bohatou na minerály, cennými výtažky z růží, pšeničných klíčků a oliv, ovesným beta-glukanem, makadamiovým olejem a panthenolem napomůže hydrataci, regeneraci a zvláčnění. Po osprchování tak pokožka zůstane čistá, hedvábně jemná a nádherně provoněná delikátní vůní růžových květů.

Exkluzivní masážní & tělový olej s růží a cennými přírodními oleji
Zahalte své tělo do růží a vyzkoušejte na vlastní kůži staletími ověřené zkrášlující, omlazující a pečující účinky této překrásné květiny. Exkluzivní masážní a tělový olej se pyšní výjimečným složením, kterému ve formě oleje z cca 217 okvětních lístků vévodí právě blahodárná růže. Růžový olej - jedna z nejvzácnějších kosmetických surovin na světě, účinná již v pouhých pár kapkách, je velmi aromatická koncentrovaná látka, která má vynikající omlazující a regenerační účinky. Napomáhá proti stresu a nespavosti a dokáže navodit klid a vnitřní pohodu. Tento voňavý zázrak vzniká parní destilací okvětních lístků růží, které se obvykle sklízejí ručně a brzy ráno, než začne hřát slunce. Výjimečné složení podtrhuje obsah dalších přírodních olejů - jojobového, mandlového, makadamiového, avokádového, rozmarýnového a silně antioxidačního koenzymu Q10 podporujícího správnou funkci kůže. Zpomalte stárnutí své pokožky, chraňte ji před okolními vnějšími vlivy a intenzivně ji hydratujte. Dopřejte si sametově hebký dotek přírody nebo uvolňující romantickou masáž doprovázenou úžasnou vůní, která pohladí i Vaši duši.

Rostlinné mýdélko s vřídelní solí, glycerinem a růží
Základem mýdla je rostlinný olej a zvláčňující glycerin, který zadržuje v pokožce potřebnou vlhkost. Vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, bohatá na minerály, pokožku zjemní. Výživný mandlový olej dodá pocit hebkosti a napomáhá regeneraci. Bohatá pěna zanechá pokožku pečlivě ošetřenou, hedvábnou a krásně provoněnou delikátní vůní růžových květů.

Regenerační krém na ruce s vřídelní solí a růžovými výtažky
Zajisté potěší každou milovnici růžových květů a romantiky a na chvíli ji přenese do voňavého sadu plného kvetoucích růží. Pečující krém je s vřídelní solí, růžovými výtaž
5eb3d99453378obrazek.png

Reklama