Balíček románů nakladatelství Grada Pekárna v Brooklynu a Cukrárna v Paříži v hodnotě 698 Kč vyhrávají:

 • ErikaG
 • jarupro
 • marcela7
 • dani2
 • mařinka

Na balíček se Slupovací pleťová maska s aktivním korejským uhlím a Hloubkově čisticí pleťový gel s aktivním korejským uhlím od značky Avonse může těšit:

 • DCOlga
 • šotík
 • FAXÍK
 • kospetka
 • Ovace

Balíček s pečující kosmetikou pro vaše děťátko Baby Dove získává:

 • Ježíšek
 • Yuki onna
 • DIXINKA10
 • klouzkova
 • Delli2

Na balíčku srdíček Haribo Soft Hearts si pochutnají:

 • dadma
 • Ratatouille
 • lama.zoo
 • Hanula
 • kordulka1111

Pekárna v Brooklynu
Caplinová Julie
5e55061dd29e3obrazek.pngRomantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit!

Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku.

Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě…

Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.

Více inspirace najdete ZDE

Cukrárna v Paříži
Caplinová Julie
5e55060da0694obrazek.pngV Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk.

Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Pracuje jako servírka, ale už zkusila kdeco – učila ve školce, pracovala v zahradnictví, absolvovala také kuchařský kurz. Nic z toho ale nebylo to pravé. Krom toho je pro svou velkou hlučnou rodinu pořád jen malou holčičkou, kterou se všichni snaží chránit. A dobře jí radit. Nina by se ráda osamostatnila, jenže jak přijít na to, co by doopravdy chtěla dělat?

Když na dva měsíce kvůli rekonstrukci zavřou restauraci, kde Nina pracuje, naskytne se jí šance odjet do Paříže. Měla by tam pomáhat s přípravou cukrářských kurzů pro amatéry. Zdá se, že je to přesně ta příležitost, na kterou čekala. Má to však háček. Kurzy vede rodinný přítel Sebastian, velmi úspěšný a také velmi protivný šéfkuchař. Nina se do něj navíc kdysi bláznivě a beznadějně zamilovala. Sebastian ovšem neměl zájem. Dokáže se Nina odpoutat od dřívějších citů a najde v malé pařížské cukrárně to, po čem opravdu touží?

Více inspirace najdete ZDE

Balíček se Slupovací pleťová maska s aktivním korejským uhlím a Hloubkově čisticí pleťový gel s aktivním korejským uhlím od značky Avon je připraven pro 5 z vás.

cl.jpgSlupovací pleťová maska s aktivním korejským uhlím

Vyzkoušejte pleťovou masku s nejžhavější složkou této sezóny - s korejským aktivním uhlím. Tato čisticí slupovací maska pleť povzbudí a zanechá ji hloubkově vyčištěnou.
Snižuje viditelnost pórů a navrací pleti svěží a zdravý vzhled.

Hloubkově čisticí pleťový gel s aktivním korejským uhlím

Vyzkoušejte nejžhavější složkou této sezóny - aktivní uhlí! Tento hloubkově čisticí gel s obsahem aktivního uhlí

- odstraňuje z pleti nečistoty, maz a make-up

- odhaluje hladkou a hebkou pleť

Jeho šetrné složení nevysušuje jako běžné mýdlo.

Vychutnejte si svěžest a hebkost své pleti.

5d97518a52d4dimage.png

Dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých, má tedy svá vlastní specifika:

 • je mnohem náchylnější k podráždění a nemocem;
 • je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých;
 • obsahuje 2× méně hydratujících látek;
 • vlhkost ztrácí až 5× rychleji.

Díky těmto specifickým vlastnostem si také vyžaduje speciální a jemnou péči již od počátku.

Odborníci v Dove si tuto skutečnost uvědomují, a proto vytvořili řadu Baby Dove, která je určena pro jemnou péči o dětskou pokožku. Mnoho produktů dětské kosmetiky spolu se nečistotami odstraňuje též přirozené tuky a oleje, které vyživují pokožku. Baby Dove je jiný a unikátní v několika ohledech. Vytvořilo jemné čisticí přípravky, které pomáhají vyživovat dětskou pokožku a zároveň disponují čisticí schopností. Nabízí vyživující tělová mléka, která zabezpečují celodenní hydrataci a pomáhá udržovat pokožku přirozeně zdravou a vyživenou.

S Baby Dove nebyla nikdy péče o dětskou pokožku v lepších rukách – v těch Vašich!

Baby Dove najdete ve dvou dostupných variantách:

Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Výrobky řady Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada obsahuje krémovou tabletu na mytí, mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám, šampon a tělové mléko.

Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou. Všechny produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Řada obsahuje mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky a tělové mléko.

Všechny produkty z řady Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.


5d975148ccb29image.png

5e78a0fb6891eimage.pngBalíček srdíčka Haribo Soft Hearts.

Každý balíček obsahuje červená sladká a růžová kyselá pěnová srdíčka. Která si oblíbíte vy? Zpříjemněte si den, bonbony mohou navíc posloužit i jako odměna pro pilné školáky nyní studující v domácím prostředí, které je rozptyluje. Za každé správně vyplněné cvičení sladká odměna!

5e78a0e95b990image.png

A co víc, věděli jste, že společnost Haribo slaví významné jubileum?

Letos je tomu přesně 100 let, co Hans Riegel založil rodinnou firmu Haribo. Dnes tomu možná málokdo uvěří, ale její historie se začala psát v jedné malé prádelně ve dvoře. Počáteční kapitál obnášel tehdy pytel cukru, mramorovou desku, stoličku, kamna, měděný kotlík a váleček. Tak skromně začala historie dnes světově známého výrobce. Soutěžte s námi o balíčky s bonbony Haribo!

Reklama