Od pátečního dne až do včerejší půlnoci jste se mohli zúčastnit v rámci Věrnostního klubu soutěže o vstupenky do Muzea voskových figurín Madame Tussauds. My již známe pět šťastlivců, kteří se setkají se slavnými osobnostmi.

Dotkněte se hvězd s Madame Tussauds. Speciální pražská výstava zdaleka nekončí!

Na speciální výstavě Madame Tussauds v Muzeu voskových figurín Praha (Celetná 6) se sešly osobnosti světového formátu, které čekají na vaši návštěvu. Více než 200 let zkušeností ve výrobě voskových figurín největších světových osobností představuje pro Madame Tussauds dědictví, které nemá konkurenci. Umělecké postupy používané k výrobě co nejrealističtějších postav zahrnují stovky neuvěřitelně detailních měření s cílem zajistit dokonalou přesnost. Výroba jedné figuríny s vypracováním veškerých detailů může trvat až čtyři měsíce. Madame Tussauds má v současnosti kromě dočasné pražské expozice 19 stálých atrakcí po celém světě.

Dopřejte si neopakovatelný zážitek! Pokud se i vy chcete setkat se svými oblíbenými hrdiny a pořídit si fotky s řadou hollywoodských idolů, stačí se zapojit do soutěže. Pět z vás získá dvě vstupenky na tuto speciální výstavu, která potrvá do konce října.

Více informací naleznete na www.madametussauds.com/Prague/

sdsd

Vstupenky do Muzea voskových figurín Madame Tussauds vyhrávají:

  • hubajda
  • katka123456
  • mechanik
  • VendaZ
  • zdenak

Výhercům moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama