Od minulého týdne jste se mohli zúčastnit soutěže v rámci našeho Věrnostního klubu o unikátní vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect. Štěstěna osudu se usmála na jednoho z vás a my se nyní podíváme, kdo je onen výherce.

sd

Philips přináší na trh produktovou řadu MoistureProtect, nejnovější inovaci v oblasti péče o vlasy, která zabezpečí dokonalé rozzáření vašich vlasů! Nový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect mimo jiné disponuje speciálním snímačem MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Technologie ThermoProtect zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před přehřátím vlasů. Důležitým prvkem je také ionizační technologie, kdy záporné ionty redukují tvorbu statické elektřiny a uhlazují vlasy.

Výsledkem je pak hladký, lesklý účes bez zacuchání. Nový vysoušeč Philips MoistureProtect má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. Součástí příslušenství vysoušeče je úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu, stejně jako difuzér k vytvoření vln či zisku maximálního objemu. Vysoušeč má i program Cool Shot poskytující intenzivní proud chladného vzduchu k dokončení a fixaci účesu po jeho úpravě.

Více informací naleznete na www.philips.cz.

Cena vysoušeče vlasů je 2299 Kč

sd

Unikátní vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect vyhrává:

  • Eliana

Výherci moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama