Pokud milujete koktejly, shaky nebo smoothies, které jsou před příchodem jara a na jeho počátku skvělým posilovačem imunity, bude se vám stolní mixér Concept SM-3350 „shake and go“ určitě hodit. Pokud jste soutěžila ve Věrnostním klubu, třeba ho získáte zcela zdarma.

Své oblíbené ingredience rozmixujete během několika sekund, pak stačí jen nádobu odšroubovat a vyrazit do práce nebo na cesty - tvar mixovací nádoby je vhodný i pro držáky nápojů v autě. V mixéru zároveň můžete i rozdrtit led, což oceníte zejména v horkých letních měsících při přípravě ledové tříště nebo ledové kávy. Mixovací nádoby a všechny nástavce můžete umýt v myčce nádobí a integrovaná pojistka a protiskluzové nožičky zajistí maximální bezpečnost během užívání.

Mixér můžete pořídit na webu 4home.cz. Další zajímavé doplňky do domácnosti a stylový nábytek najdete na Biano.cz, kde objevíte zároveň i inspiraci v podobě deseti tisíců interiérů od architektů a bytových designérů (pokud vás při prohlížení některý projekt zaujme, můžete rovnou oslovit konkrétního designéra).

Hodnota výhry je 699 Kč. Výhru věnoval eshop 4home.cz.

sd

sdStolní mixér Concept vyhrává:Darmovzalova

Výherkyni moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama