GRATULUJEME: jerenika, krokodyl, Luckah81, oma66.

Sluneční brýle nás chrání i krášlí. Kolikrát se vám ale už rozbily? To se vám s brýlemi Wiley X jen tak nestane. Nejenže ochrání zrak a zlepší viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách, ale jejich obroučky jsou konstruovány z prakticky nezničitelného TriloidTM nylonu a jsou anatomicky tvarované podle tvaru hlavy.

Ochranné vlastnosti brýlí Wiley X vycházejí z využití unikátních technologií a z vysoce kvalitních materiálů, ze kterých jsou jednotlivé komponenty vyrobeny. Právě díky nim jsou brýle certifikovány podle přísných bezpečnostních standardů Amerického národního standardizačního institutu (ANSI). Osmivrstvé polykarbonátové čočky jsou maximálně pružné a odolné a zajistí, že se brýle neroztříští a neporaní oko ani při velmi silném nárazu. Zároveň chrání zrak proti všem složkám škodlivého UV záření. Obroučky brýlí jsou konstruovány z prakticky nezničitelného TriloidTM nylonu a jsou anatomicky tvarované podle tvaru hlavy, tudíž dokonale sedí na obličeji.

wiley

Dámské provedení slunečních brýlí Remingotn by Wiley X v sobě spojuje eleganci s účelností. Sportovní matně černý rámeček je doplněn stranicemi s decentním růžovým proužkem. Kouřově šedá čočka vykazuje extrémní odolnost a odfiltruje 100 % UV záření a její zbarvení maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Vynikající za jasných až oslňujících dní.

Elastický nosník s drátěným jádrem se hravě přizpůsobí jakémukoli tvaru a velikosti nosu. Stranice jsou zpevněny dvojitou výztuží. Brýle jsou vhodné pro jakékoli outdoorové aktivity.

wiley

Více informací na www.styleandsafety.cz

Reklama