Valentýnský Věrnostní klub spojený s tématikou lásky nám vstupuje do posledního týdne. A tak jsou na řadě ty nejatraktivnější výhry. V pondělí byla poslední možnost přihlásit se o jednu z lákavých cen tablet Vodafone Smart tab 4G. A přihlásilo se Vás opravdu hodně. Redakce již výherce zná, teď je řada na Vás! Podívejte se, zda jste nevyhrála tablet Vodafone Smart tab 4G či venušiny kuličky Smart balls Teneo! Všem výherkyním gratuluji.

awfdsdSkvělý tablet Vodafone Smart tab 4G. Z nového Vodafone Smart Tabu 4G opravdu nadšení. Navrch mu totiž přibyla ještě podpora LTE, takže si s ním můžete užít i všechnu tu slávu s Turbo Internetem a rychlými daty. Tablet Vodafone Smart tab 4G v hodnotě 4 577 Kč vyhrává 1 z Vás! Výhra byla aktivní do pondělí 23. 2. 2015 do 15.00.

 

A výhercem se stává:

  • telelot

asdsf Hrajete si ráda? Zpestřete si Valentýna. Soutěžte o venušiny kuličky Smart balls Teneo odwww.sexshopprozeny.cz Tyto venušiny kuličky jsou vhodné pro trénink pánevního dna. Kuličky pomáhají poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Inovovaná technologie Vám zajistí tiché a velmi zřetelné prožitky díky rychlé rotaci vnitřní kuličky. Venušiny kuličky Smart balls Teneo v hodnotě 490 Kč vyhrají 3 z Vás! Výhra byla aktivní do pondělí 23. 2. 2015 do 15.00.

 

3 z Vás, které si mohou hrát jsou:

  • blabou
  • PaCi
  • Jennyho

A nezapomeňte! Zamilovaný Věrnostní klub vstoupil do posledního týdne! Zahrajte si o atraktivní ceny!

Na jaké ceny se stále můžete těšit?

 

asdffMobilní telefon jako výhra vás určitě potěší! Soutěžíme o 1 chytrý telefon Smartphone Lenovo S 850 v hodnotě 6000 Kč. Ultralehký a stylový, navíc v růžové barvě potěší novou majitelku, jednu ze čtenářek Žena-in. Více na www.lenovo.cz

Výhru si můžete označit, pokud získáte 3 speciální růžová srdce a 3 zlatá srdce.  Růžová srdce získáte tak, že si zahrajete valentýnské pexeso. Za 1 dokončenou hru získáte 1 růžové srdce. Možnost hrát pexeso a získat toto speciální srdce je časově omezena,  pouze pro získání ceny Smartphone Lenovo.  Pexeso si můžete zahrát zde: zena-in.cz/hry/pexeso/

 

\asdcasyfVyhrajte Gucci Guilty limitovanou Diamond Edici pro sebe a svého partnera! Gucci Guilty Pour Homme reprezentuje silný mix vzrušení, půvabu a smyslnosti. Dámská vůně Gucci Guilty je hřejivou, orientálně květinovou kompozicí s důrazem na fázi srdce. Balíček dámské a pánské vůně Gucci Guilty z limitované Diamond Edice je v hodnotě 5 190 Kč. Balíček vyhraje 1 z Vás! Více najdete na stránkách www.fann.cz

Od 2. 2. do 26. 2. 2015 můžete hrát o balíček s produkty Gucci Guilty z limitované Diamond Edice, a to tak, že utratíte 9 červených srdcí a 3 zlatá srdce ze svého účtu. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 26. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce.

 

wefsdHrajte o jedinečnou publikaci Láska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek od společnosti www.smartpress.czLáska prochází kuchyní vybojovala v Pekingu 1. místo v kategorii DESIGN v mezinárodní soutěži Gourmand World Cookbook Awards za rok 2013. Kniha Denisy Bartošové obsahuje báječné recepty a především originální nápady na balení jedlých dárků všeho druhu – pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky…) i muže (partnery, tatínky…). Tuto skvělou inspiraci v hodnotě 499 Kč vyhrají 2 z Vás.

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 26. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 7 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 26. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

a\dasf

Na vzhledu záleží! Preciznost hraje v životě velkou roli, ať už se jedná o úspěch v kariéře, nebo v lásce. Gillette si to dobře uvědomuje, a tak přišel s Fusion ProGlide, který zajistí maximální přesnost při holení. Soutěže o balíček Gillette pro svého partnera v hodnotě 410 Kč. Balíček vyhraje 5 z Vás.

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 26. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 4 červená a 1 zlaté srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 26. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

Vše najdete na známé stránce Věrnostního klubu. Nezapomeňte, svátek lásky je u nás celý únor! Těšte se na výhry a krásné ceny!

Reklama