Rozdali jsme spoustu krásných únorových cen a výherkyně se mohou těšit na své výhry! Dnes vyhlašujeme první březnové ceny!

Vyhlášení výhry:

Román Hráč – kdo se může těšit na výhru v podobě této hezké knihy?Výhry

Gratulujeme těmto výhercům!

 • Brundibár
 • Fiserovam
 • Kopp16
 • morgan
 • peskovi

 

 

O jaké ceny můžete dále soutěžit?

 •  AVENE Couvrance Korekční tyčinka zelená - Stick Correcteur 3g

VýhryZelená tyčinka je určená ke krytí červeně zbarvených nedokonalostí: rosacea, jizvy, mateřská znaménka, viditelné cévky, zčervenání po laserovém zákroku. Je vodě i potu odolná a tím zajišťuje dlouhotrvající efekt, vysoce odolná proti otěru. Chrání proti UV záření SPF 15. Vykazuje výbornou snášenlivost a je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Neobsahuje parfemaci ani konzervační látky.

Hodnota ceny je  349 Kč

Výhra je aktivní od úterý 3. 3. do úterý 10. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí a 1 zlaté! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 10. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

 • Krásná vůně Thinking of Love od Mary Kay (29ml)

VýhrySvěží, moderní vůně pro lásku v každém věku a v každé situaci.

Jako malý dárek je k parfému připnutý přívěsek ve tvaru srdíčka, který si můžete připnout k náramku. Hodnota ceny je  890 Kč

Výhra je aktivní od 3. 3. do pátku 13. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí a 2 zlatá! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 13. 3. 2015 v 15.00. Vybereme 5 výherců.

 • Vichy idéalia – vyhlazující a rozjasňující péče

VýhryPro všechny ženy jakéhokoli věku, typu a odstínu pleti.
Více než jen péče proti vráskám, první péče od Vichy, tvůrce ideální pleti. Hypoalergenní, bez parabenů, dermatologicky testováno na citlivé pleti.
Obohaceno Termální vodou z Vichy, se zklidňujícími, posilujícími a regeneračními účinky. Již po aplikaci je pleť okamžitě jemnější a zářivější. Hodnota ceny je  642 Kč

Výhra je aktivní od 3. 3. do pondělí 17.3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí a 1 zlaté srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 17. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

 • Balíček s Happy Pils

VýhryNový potravinový doplněk. Ten byl přímo vyvinut ke zlepšení nálady a navození pocitu uvolnění. Tato pilulka štěstí je vyroben z několika různých přírodních surovin, díky kterým tento doplněk stravy zvyšuje naší odolnost proti stresu. Hodnota ceny je 345 Kč, 75 tbl.

Výhra je aktivní od 3. 3. do pondělí 17. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 17. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

 • Epilátor Silk-épil 7 Wet & Dry Dual

VýhrySe 40 pinzetami Close-Grip a technologií Gillette Venus tento jedinečný Dual Epilátor poskytuje důkladnou epilaci a exfoliaci jedním úkonem. Získáte nejlepší epilaci krátkých chloupků od značky Braun a okamžitou, nepřekonatelnou hebkost oholení - to vše jedním tahem. Kompletní náhradní holicí hlavici Gillette Venus pořídíte za 299 Kč a je doporučeno měnit ji po uplynutí 6 měsíců. Hodnota ceny je 3 899 Kč.

Výhra je aktivní od 3. 3. do pátku 20. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí a 3 zlatá srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 20. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce.

 • Knížka Dokonalá chuť aneb jak sníst svého manžela

VýhryPopis: Temný, vtipný a místy značně bizarní příběh v sobě nese i hlubokou lidskou linku. Lizzi je šedá myška, která náhle zjistí, že jí život protekl mezi prsty. A tak se ten život rozhodne vzít do vlastních rukou. Začne tím, že se chopí krumpáče v kůlně...

Hodnota ceny je 300 Kč

Výhra je aktivní od úterý 3. 3. do úterý 10. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 10. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 4 výherce.

 • Kuchařka Moučníky z hrníčku

VýhryPopis: 40 rychlých moučníků z mikrovlnky
Hrnečkové moučníky jsou rychlé, velmi chutné a jejich příprava je tak snadná, že si za pár dní začnete vytvářet vlastní recepty. Kniha je navíc doplněna roztomilými obrázky moučníků, na které se Vám budou sbíhat sliny.

Hodnota ceny je 188 Kč

Výhra je aktivní od úterý 3. 3. do pátku 13. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 13. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 4 výherce.

 • Knížka Magická síla bylin

VýhryPopis: Tento magický receptář nabízí mnohé tradiční, dnes však už zapomenuté návody, jak vyjít vstříc lásce, bohatství, úspěchu, jak si zachovat mládí a vitalitu, jak udržet tajemství, případně jak chránit své blízké, svůj domov, domácí zvířata i vlastní duševní pohodu.

Hodnota ceny je  224 Kč.

Výhra je aktivní od úterý 3. 3. do pátku 20. 3. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 20. 3. v 15.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

 Další ceny vám představíme příští pondělí! Na co se ještě můžete těšit? Na dárky od Fiskars, od Lega, na krásné jarní vůně... přichází jaro, tak se těšte nejen na jarní sluníčko, ale také na naše dárky!

Vše najdete na známé stránce Věrnostního klubu na zena-in.cz/vernostni-klub.

Reklama