Potřebují vaše vlasy po dovolené odbornou péči? Dopřejte jim regeneraci a svěřte se do péče odborníků! Pokud jste v rámci Věrnostního klubu soutěžila o poukázku v hodnotě 1500 Kč, podívejte se, zdali se na vás usmálo štěstí.

sd

Klier je největší síť kadeřnických salonů. Pobočky najdete v nákupních centrech téměř všech větších městech. Služby jsou dostupné na počkání - objednávat se nemusíte.

Pokud tedy během nákupů zatoužíte po vlasové regeneraci, foukané, nové barvě, či jen zrovna máte chuť na trendy účes do města, zkušené kadeřnice se o vaše vlasy rády postarají! Bez dlouhého čekání!

Přivítá vás tým zkušených kadeřnic, které dají vašemu účesu trendy vzhled a zároveň poskytnou unaveným vlasům tu správnou péči! Nechte se hýčkat a vlasy bez obav světřte do rukou odborníků.

V salonech Klier také najdete nabídku profesionální vlasové kosmetiky s nejširším sortimentem a portfoliem značek. Kadeřnice vám udělají vlasovou diagnostiku a doporučí ty nejlepší přípravky dle vašich potřeb a možností pro domácí péči. Zakoupíte zde také veškeré přípravky pro kreativní styling, a dokonce i profesionální kartáče, hřebeny a doplňky pro vytvoření trendy účesů.

Seznam poboček naleznete na www.klier.cz

sd

Poukázku do kadeřnictví KLIER v hodnotě 1500 Kč vyhrávají:

  • Hana Zástěrová
  • Radka 123

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

 

Reklama