Včera jsme ukončili možnost přihlásit se o skvělého pomocníka do kuchyně Panasonic Multicooker v hodnotě 3690 Kč. Klikla jste na tlačítko Chci Panasonic Multicooker a platím za něj 2 zlatá srdce ze svého účtu a 21 červených“? Pak jste určitě zvědavá, zda se na Vás usmálo štěstí a můžete rodince uvařit zdravý a chutný oběd. Nebudu Vás dlouho napínat… Panasonic Multicooker v hodnotě 3 690 Kč vyhrává...

  • elienka13

Výherkyni moc gratulujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete nějaké pěkné fotky dobrého dlabance. :)

Neměla jste štěstí v dnešním vyhodnocování? Vyzkoušejte se zapojit do Věrnostního klubu o další výhry!

výhra

Sbírejte tedy body, srdce, vše se vám bude hodit… Vše o Věrnostním klubu najdete na zena-in.cz/vernostni-klub/

Jaké jsou aktuální ceny?

výhraBalíček s parfémem Agent Provocateur FATALE v hodnotě 990,- získáte tak, že utratíte 15 červených srdcí. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 3. 11. v 15.00, kdy vyhodnotíme 3 výherce.

výhraBalíček s produkty Krahulík v hodnotě 1000,- získáte tak, že utratíte 13 červených srdcí a 1 zlaté. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu  5. 11. v 15.00, kdy vyhodnotíme 5 výherců.

výhraBalíček Bioderma Atoderm – zimní potěšení pro vaši pokožku v hodnotě cca 1 000 Kč. V balíčku se můžete těšit na Atoderm krém 500 ml, Atoderm sprchový gel 200 ml a Atoderm Nutirtive. Balíček získáte tak, že utratíte 10 červených srdcí a 2 zlatá. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 31. 10. v 15.00, kdy vyhodnotíme 5 výherců.

Bvýhraalíček My Burberry (kosmetická taštička a Body Mist My Burberry 30ml) v hodnotě 590,- získáte tak, že utratíte 10 červených srdcí a 1 zlaté. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 29. 10. v 15.00, kdy vyhodnotíme 2 výherce.

Jaké další ceny chystáme? Co přijde brzy?

  • Chytrou multifunkční troubu Whirlpool v hodnotě 9990,-
  • Kávovar Nescafé Dolce Gusto – kávovar řady Oblo
  • Vysavače Samsung
  • Balíčky s výtečnými pochoutkami od firmy Krahulík – balíček s pršuty

A další a další krásné ceny – takže sbírejte pečlivě své body.

Vše najdete na zena-in.cz/vernostni-klub

Reklama