V rámci Věrnostního klubu jste se mohla zapojit do soutěže o knihu plnou báječných receptů z oblíbeného seriálu Ohnivý kuře. Nyní se podíváme, kdo se může těšit na knihu plnou gastronomické inspirace.

FTV Prima společně s Euromedia Group, a.s. a odborným poradcem vaření Ivanem Vodochodským potěší všechny diváky a fanoušky oblíbeného seriálu Ohnivý kuře.Kniha obsahuje 80 originálních receptů. Uvařili je Mike a Burák, bohem nadaní kuchaři, nebo Manka, vynikající kuchařka české klasiky, či Malvína, která dává přednost zdravému stravování. A můžete ochutnat i pravé vietnamské pokrmy Lia, majitele večerky. Někdy se možná pustíte i do moderních úprav šéfkuchaře Hotelu Grand, Roberta Dražana. Rozhodně ale při jejich přípravě neztratíte humor stejně jako oblíbení hrdinové gastroseriálu TV Prima.

„Vydání této knihy receptů je přirozeným vyústěním tolik oblíbeného seriálu. Díky němu se diváci i herci učí novým receptům, kterými pak obohacují svůj domácí jídelníček. Věřím, že kniha bude stejně oblíbená jako seriál! Vždyť láska prochází žaludkem, tak dopřejme žaludku lahodné pokrmy našich seriálových postav,“ říká s úsměvem na tváři odborný poradce vaření a spolutvůrce seriálu Ohnivý kuře Ivan Vodochodský.

Cena knihy je 249 Kč

ohnivý kuře

Knihu receptů ze seriálu Ohnivý kuře vyhrávají:

  • 1alena
  • jitka2203
  • zlaberta

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama