Pantene je prokazatelně nejznámější značkou v oblasti péče o vlasy a stala se uznávanou autoritou na krásné vlasy. Vy jste měli možnost získat jeden ze tří balíčků vlasové kosmetiky Pantene v rámci Věrnostního klubu. A kdo se může na krásný dárek těšit? Na to se teď podíváme.

Kolekce Pantene jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám vlasů a pomohly je změnit v takové, jaké si přejete. Ať už vaše vlasy potřebují cokoli, Pantene má řešení!

Balíček obsahuje:

  • AQUA LIGHT ŠAMPON - jeho lehké vyživující složení se zpevňujícími mikročásticemi vyhledává slabé vlasy, pomáhá je posílit a zanechává je téměř s nulovým pocitem zatížení. Lehké vyživující složení se zpevňujícími mikročásticemi zanechává vlasy odolné proti poškození způsobenému úpravou účesu a téměr s nulovým pocitem zatížení. Vyživuje a posiluje každý pramínek vlasů.
  • COLOUR THERAPY & SHINE ŠAMPON - jeho komplex dvojitého efektu pomáhá chránit barvené vlasy před poškozením způsobeným úpravou účesu a dodává jim zdravě vypadající zářivý lesk. Dodejte barveným vlasům nebo vlasům s melírem zdravě vypadající oslňující lesk! Komplex dvojitého efektu dodává ochrannou vrstvu proti poškození způsobenému úpravou účesu, aby pomohl uzavřít barvu uvnitř a zanechat vlasy plné života.
  • REPAIR & PROTECT BALZÁM NA VLASY - jeho bohaté regenerační složení s hydratčními mikročásticemi pomáhá chránit Vaše vlasy proti poškození při úpravě účesu a zanechává je zdravě vypadající a zářivé. Dejte sbohem poškozeným vlasům a roztřepeným konečkům. Bohatá regenerační kolekce s hydratačními mikročásticemi chrání před poškozením způsobeným úpravou účesu. Působí ve vlasech a zanechává je zdravě vypadající a zářivé. Dopřejte si viditelně zdravější a odolnější vlasy během 14 dnů.

Cena balíčku je 268 Kč

sd

Kosmetický balíček Pantene vyhrávají:

  • anina4
  • jarupro
  • Violeta
Výhercům moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama