V prvních dvou soutěžích Věrnostního klubu v tomto roce jste mohly soutěžit o DVD filmu Sezn@mka a balíčkyLikvidátorů pachu ALP. A kdo se může těšit na výhru?

DVD Sezn@mka vyhrává:

  • LenulaS
  • MarciZ
  • Myska.Kl

GRATULUJEME!


 

Seznamte se a množte se. Začít můžete s úsměvem u letní romantické komedie Sezn@mka s Jiřím Langmajerem v hlavní roli. Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, byli rovnou nazí a bez jakékoliv konkurence. Dnes se ale nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže oddychová komedie Sezn@mka, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami.

seznamka

www.bontonfilm.cz

Balíčky Likvidátorů pachu ALP vyhrává:

  • didi_1
  • Evik54
  • lumca77

GRATULUJEME!


 

Zatočte s nežádoucími zápachy, které nás provázející každý den! Ať už se jedná o odér spojený s chovem domácích mazlíčků, zakouřené tkaniny, nesnesitelný pach septiku nebo nejrůznější kuchyňské „vůně“ související s vařením specifických surovin nebo připálenými pokrmy...vše může být minulostí. Stačí si do domácnosti pořídit jednoho pomocníka - Likvidátor pachu ALP.

alp sprej

Likvidátor pachu ALP je unikátní přípravek na přírodní bázi sloužící k efektivní neutralizaci nejrůznějších pachů. Obsahuje vodu a esenciální oleje. Je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha.  Na rozdíl od běžných produktů podobného zaměření pach nepřekrývá jinou vůní, ale rozkládá vlastní pachové složky. Neobsahuje žádné škodlivé chemické látky a je zcela bezpečný pro lidi i pro zvířata. Je také ekologicky šetrný. Lze jej nanášet na všechny běžné materiály, nepoškodí ani ty nejcitlivější, jako je například kůže.

zviratka

Přípravek se aplikuje přímo na zdroj zápachu. Neředěný Likvidátor pachu ALP pomocí praktického rozprašovače naneste na postižené místo. V případě potřeby jej můžete i prolít nebo umývat neředěným či ředěným roztokem v poměru 1:3. Využít jej lze rovněž při praní znečištěných věcí, a to v poměru 50ml na 10 litrů vody při teplotě do 60⁰C.

Podle potřeby a zaměření si můžete vybrat Likvidátor pachu ALP v několika variantách: Domácnost,  Textil a oděvy, Obuv, Zvířata, Zdravotnictví a Professional. K dispozici je řada doplňkových vůni, jako například borovice, len či citron. V nabídce jsou různé velikosti balení, počínaje 100ml až po 5litrové kanystry.

alp

Reklama