Léto se pomalu blíží a tak je opravdu potřeba zapracovat na postavě! Samozřejmě se to týká jen těch, kteří se chtějí dobře cítit v plavkách a baví je pěkně tvarované a pevné tělo. V našem věrnostním klubu jste mohly soutěžit o 2x dvě DVD od světoznámé fitness trenérky Jillian Michaels, která má nyní i další vlastní pořad na televizi E!. A kdo bude mít sošné tělo do plavek?

2x DVD Jillian Michaels 30 days shred

jill

Výherci:

  • PavlinaNely
  • PIZZA

2x DVD 6 week six-pack

jillian michaels pack

Výherci:

  • VerusBerus
  • Tipka

Jillian michales

Foto: Facebook Jillian Michaels

Televize E! vysílá nový pořad – Svět Jillian – reality show o populární americké fitness cvičitelce Jillian Michaels, podle které cvičí nejedna česká žena!

Jillian Michaels - drsná, neúprosná, motivující americká fitness cvičitelka, jež proslula svým krátkým, intenzivním cvičením, které přináší ohromné výsledky. Nahlédněte do světa Jillian a objevte, co stojí za její super úspěšnou fitness kariérou. Jak se díky tvrdé disciplíně dopracovala k pevné, svalnaté postavě, zároveň se mnoho naučila, získala řadu hodnotných certifikátů, a nyní, díky své píli a vypracovanosti, zachraňuje svým cvičebním programem ženy na celém světě.  Dodává sebevědomí, vůli, rady, recepty, cviky a triky, kdy během 30 dnů dokáže Vaše tělo změnit k lepšímu, snížit váhu o slušných pár kil a ubrat několik nadbytečných centimetrů.

Jillian však není pouze fitness guru, nosící označení nejdrsnější americké trenérky, ale také citlivou, něžnou duší a pilnou byznysmenkou.

Sledujte, jak Jillian balancuje všechny aspekty svého podnikání – budování své značky (Empowered Media), osobní trénink, fitness turné, psaní knih, přípravu dvd s cvičebním programem a svůj osobní život, do kterého patří její dlouholetá životní partnerka Heidi, 5 letá dcera Lukensia, 3,5 letý syn Phoenix, byznys partner Giancarlo, kupa přátel a 15 zvířátek.  Zjistěte, jak se připravuje na každé vystoupení, jaké jsou její podmínky, rituály, jak řeší nervozitu i jak se vyrovnává se steskem po rodině během svých turné.

Jillian účinkovala v několika úspěšných televizních show (The Biggest Looser a  Loosing it with Jillian), její cvičební programy jsou k dispozici na Youtube či iTunes.

Nechte se inspirovat a motivovat!

Reklama