5ad496665f642obrazek.pngMOISTURIZING SHAMPOO

Oáza pro vyčerpané kadeře. Pokud vlivem příliš vysoké teploty, časté péče a barvení zůstaly vaše vlasy bez lesku a oslabené, uhaste žízeň svých vlasů šampónem Nu Skin® Moisturizing Shampoo. Tento vyživující šampón obsahuje extrakt z květů bavlníku, přírodní steroly a bambucké máslo, daný výživný a čistící produkt dodá Vaším loknám původní vlhkost, obnovuje sílu vlasů za pouhých sedm dní pro zářivě bohaté vlasy.

5ad4963bda924obrazek.pngBALANCING SHAMPOO

Neodpírejte svým vlasům, co jim patří. Některé šampóny odebírají vlasům jejich přirozenou vlhkost a vaše vlasy zůstávají suché, nechráněné a zplihlé. Pro nekompromisní čistotu, Nu Skin Balancing Shampoo poskytuje správné vyvážení mezi čištěním a hydratací, ztímco klíčové složky nalezené v květu bavlníku obnovují pevnost pokožky. Nyní můžete jemně odstranit nečistoty a navrátit vlasům vzhled mladistvé síly a zdraví v pouhých sedmi dnech.

5ad49653c1d98obrazek.pngWEIGHTLESS CONDITIONER

Veškerá péče bez zatěžování. Jste již unaveni balancováním mezi vlhkostí, jež vlasy potřebují, a objemem, po kterém toužíte? Nu Skin® Weightless Conditioner Vám poskytuje úžasnou péči, aniž by vlasy zatěžoval. Obsahuje mokřadový olej, díky jemuž vlasy opravuje a předchází jejich poškození, a aminokyseliny, díky jimž maximalizuje zvladatelnost vlasů. Vlasy vypadají mnohem zvladatelnější a v pouhých sedmi dnech zlepšuje tento kondicionér stav vlasů a přináší Vašim vlasům mladší vzhled a vlasy vypadají plně a zářivě.

Reklama