S Durex Explosion setem se nudit nebudete. V balení najdete čtyři různé druhy kondomů po deseti kusech. Jahodové, které voní a chutnají, stejně jako čerstvě utržená jahoda. Vroubkované, které potěší především dámy, protože jejich dráždění bude o kapku silnější. Extra lubrikované, pro milovníky hladké jízdy a v neposlední řadě extra tenké, které potěší všechny odmítače pláštěnky. Kondomy mají Easy On tvar, díky kterému se dobře nasazují a pánové se budou cítit pohodlně. Až na Feel Ultra Thin, ty mají Sensi-fit design, rovný tvar a ve špičce vás potěší nejtenčí stěna, aby byl prožitek maximální. Navíc mají menší nominální šířku, takže sednou každému penisu. Durex kondomy jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Super kombinace kondomů – zkoušejte a bavte se. Různé kondomy, jiný prožitek, větší zábava…

  • 10 kusů Durex Pleasure me – 29 vroubků a 432 výstupků, které jsou šikovně rozmístěny po celém kondomu. Jak uvnitř, pro dráždění pánů, tak zvnějšku pro potěšení dam.
  • 10 kusů Durex Feel Intimate – tenká stěna kondomu a extra lubrikace zaručí ještě větší prožitek.
  • 10 kusů Durex Taste Me – pouze jahodové, pro milovníky sladké chuti i vůně.
  • 10 kusů Durex Feel Ultra Thin – O 20 % tenčí stěna než u běžných kondomy Durex. Oddávejte se rozkoši bez obav, ale nepřipravte se o ten správný prožitek. Navíc mají menší šířku, takže sednou i méně obdařeným mužům. 100% elektronicky testováno, můžete se na ně spolehnout.
  • Osvědčená kvalita Durex – materiál vydrží dvakrát více než požaduje Mezinárodní test pro nafouknutí.
  • Lubrikované – všechny kondomy parádně kloužou. Jahodové jsou lubrikované voňavým a sladkým gelem, ostatní kondomy v setu zase gelem ukrývajícím v sobě Zeus Odour Masker, který přebíjí nelibou vůni gumy.

Více na www.ruzovyslon.cz

5bbc7893b44cfobrazek.jpg

Co je potřeba pro výhru udělat:

  • zuzanie1

Výherkyni gratulujeme.